Kadın ve Moda

Yüzü Zayıf Gösteren Saç Modelleri

29.12.2020
Yüzü Zayıf Gösteren Saç Modelleri

Birbirinden farklı yüz şekilleri vardır. Kalp yüz şekli, kare, dikdörtgen, yuvarlak ve oval gib yüz hatları mevcut. Her birinin kendine özgü çizgileri ve hatları bulunur. Yuvarlak ve kare gibi yüz şekilleri, daha dolgun geniş görünür. Bu nedenle kilo görünmeniz de olasıdır. Bu yüzden yüzü zayıf gösteren saç modelleri ile daha zayıf görünmeniz oldukça kolay.

Yüzü Zayıf Gösteren Saç Tasarımları

Yüz şeklinizdeki geniş çizgileri gizlemek adına, yüzünüzü daha uzun ve ince gösteren, saç modellerini tercih etmeniz gerekir. Bu konuda en trend saç modellerinden biri ise bob saç stilidir. Sayısız özel saç tasarımlara sahip bob modellerinin, her yüze yakışan modeli vardır. Özellikle dalgalı ve uzunlu-kısalı asimetrik kesimleri ile yüz görünümünde incelik etkisi yaratır. Ayrıca zayıf ve ince görünmek adına, bob kesimleri gibi dalgalı ve katlı saç kesimlerini de deneyebilirsiniz. Katlı ve dalgalı detaylar, yüzünüze hareket katar ve çizgilerinizde incelten bir etki gösterir.

Başlıklar

Yüzü Zayıf Gösteren Saç Modelleri

Yüzü zayıf gösteren saç renkleri

Yüzü zayıf gösteren saç modelleri arasında en trend saç stili olan, bob saç modelleri karşımıza çıkıyor. Sayısız bob saç modelinin olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle zevkinize hitap eden saç stiline ulaşmanız oldukça kolaydır. Ayrıca uzun saç modelleri de yüzünüzün daha zayıf ve uzun görünmesini sağlar. Bu nedenle kısa saçlara nazaran, kısa saç modellerini deneyebilirsiniz.

Yüzü Zayıf Gösteren Saç Tasarımı

Dalgalı ve kabarık saç modelleri, bob saç kesimleri, uzun ve katlı saç modelleri gibi daha sayısız saç kesimi ve modeli, yüzü zayıf gösteren saç modelleri arasında yer alır. Tepe noktasından küçük topuz detayı da kafa yapınızın oval görünmesini sağlar böylece daha ince görünürsünüz.

Yüzü Zayıf Gösteren Saç Stili Detayları

Yüzünüzü zayıf ve uzun göstermek için, saç stilinizde bazı noktalara dikkat edebilirsiniz. Saç kesimi seçiminizde, katlı ve uzun saç kesimlerine yönelebilirsiniz. Saç modeli tercihinizde ise dalgalı ve kabarık stilleri özellikle tercih etmelisiniz. Böylelikle yüzünüz daha ince bir görünüme kavuşabilir. Önemli olan, yüz şeklinizdeki geniş çizgilere incelik katan saçlarınızdaki hareketli dokunuştur. Bu nedenle saçlarınızdaki dalga ve kat detayları, geniş çizgilerdeki vurguları inceltir. Bu gibi ince püf noktalara dikkat ederek, saçlarınıza dilediğiniz gibi şekilde verebilir ve kusursuz çekiciliğinize ulaşabilirsiniz.

Yüzü Zayıf Gösteren Trend Saç Modelleri

Yuvarlak tombul yüze giden saç modelleri

Yüzü zayıf ve ince gösteren, trend saç modelleri dahilinde sizlerden fikir edinebilir ve size yakışan modeli tercih edebilirsiniz.

2020 Yüzü Zayıf Gösteren Saç Şekilleri

Katlı Bob Saç Modeli

Düz kesilmiş küt saç modeli, yüzü daha dolgun gösterir. Bu nedenle bob küt modelini, kullanmak istediğinizde önlerden katlar attırabilirsiniz. Daha sonra, katlı saçlarınıza doğal dalga şekli vererek kullanabilirsiniz.

Yüzü Zayıf Gösteren Saç Şekilleri 2020

Asimetrik Bob Saç Kesimi

yüzünüzü daha ince gösteren özelliklere sahiptir. Toplu ve yuvarlak bir yüzünüz varsa, asimetrik bob kesim saç modeli ile daha ince görünmeniz mümkün. Asimetrik bob saç kesimleri, yuvarlak çizgilere sahip yüzler içinde özellikle tavsiye edilir. Bu yüzden yüzü zayıf gösteren saç modelleri arasında yer alan özel bir model olduğunu söyleyebiliriz.

2020 Yüzü Zayıf Gösteren Saç Modeli

Tepeden Minik Topuz Modeli

Tepeden toplanmış kalın, iri topuz modeli yüzü daha toplu gösterir. Bu nedenle özellikle küçük topuz modellerini tercih edin. Kakülleri olanlar ise; yüzünün her iki yanına da düşen saç tellerinin daha uzun olmasına ve orta bölümün biraz daha kısa olmasına dikkat edebilir. Böylelikle genel görünümünüzde, daha ince detaylara sahip olabilirsiniz. Saçlarınızda yaratacağınız, küçük topuz detayı ile çekici olacağınız kadar, incelten etkisi sayesinde kusursuz görünürsünüz. Yüz şekline göre bayan kısa saç modelleri dahilinde de küçük topuz modelini deneyebilirsiniz.

[haber id=”45509″]

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar