Kadın ve Moda

Smootie ve Detoks Suyu ile Sağlıklı Kalın!

01.08.2022
Smootie ve Detoks Suyu ile Sağlıklı Kalın!

Daha huzurlu ve kaliteli bir yaşam sürdürebilmeniz için sağlığınıza özen göstermeniz gerekir. Beslenmenize dikkat etmeli smoothie, detoks suyu gibi destekleyici içecekleri ve özellikle de saf suyu günlük beslenme ritülenizde bulundurmalısınız. Bununla birlikte sağlığınızı korumak amacıyla ekstra önlemler almanız yüksek standartlarda bir hayatınız olmasını sağlayacaktır.

İlk olarak bol bol yürüyüş yapmalı ve gün içerisinde oturarak geçirdiğiniz vakti azaltmalısınız. Bol miktarda su içmeli, kahve yerine doğal bitki çayları ve sağlıklı içecekleri tercih etmelisiniz. Sabah kahvaltı yapmayı aksatmamalı ve zeytinyağını beslenme programınıza eklemelisiniz. Kaliteli ve sağlıklı bir beslenme için 3 ana ve 3 ara öğün yapmalısınız.

Hafif beslenmek sizi zinde ve sağlıklı tutacaktır. Dengeli beslenmek amacıyla tuz, yağ ve kalori değerlerinde dikkatli olmalısınız. Bunlara ilaveten tedbir olarak tamamlayıcı sağlık sigortası ve özel sağlık sigortası avantajlarından yararlanabilirsiniz. Sağlık risklerinizi en aza indirecek olan sigortalar sizi ve sevdiklerinizi koruma altına alacaktır.

Başlıklar

Resim4

Sağlığınız için Birkaç Tarif Önerisi:

Formunuzu ve sağlığınızı korumak amacıyla doğal besinlerden smootie ve detoks suyu hazırlayabilirsiniz. En çok tercih edilen smoothie tarifleri arasında muzlu olan tarifler ilk sıralardadır. Bu tarif için 1 ananas, 1 muz ve süte ihtiyacınız olacaktır. İçeceğinizi hazırlarken tüm malzemeleri blender da karıştırın ve pürüzsüz bir kıvam elde edin. Yaptığınız sağlıklı içecek ortalama 255 kalori olacak ve ananas ile muzun doğal şekerinden tat alacaktır.

Detoks suyu yaparken ise özellikle dolaşım sisteminize fayda sağlaması için 100 gram kereviz, 2 dilim ananas ve yarım demet maydanozu kullanarak içeceğinizi tamamlayabilirsiniz. Detoks suyu tarifleri bağırsak, dolaşım sistemi, toksin karşıtı, yağ yakıcı ve ferahlatıcı gibi farklı kategorilere ayrılır. Bunlar arasından ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

Resim5

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir, Nasıl Yapılır?

Özel sağlık sigortasına kıyasla biraz daha dar içeriğe sahip olan tamamlayıcı sağlık sigortası özel hastanelerde fark ücreti ödemeden muayene olabilmenizi sağlar. Muayene, tahlil ve tedavi giderlerini karşılayan bu sigorta türü için hastanenin SGK ile anlaşmasının olması gerekir. Sigortaya ilişkin teminat detayları kullanıcının beklentilerine göre poliçeden poliçeye farklılık gösterebilir. Sağlıklı bir hayat için büyük öneme sahip olan bu sigorta türü sizi güvence altına alacaktır. Poliçeye isteğinize göre sonradan dahil ettiğiniz ek teminatlar size sağlık işlemlerinizde geniş imkanlar sunacaktır. Detoks suyu, dengeli beslenme gibi günlük rutinlerinize ek olarak yaptıracağınız sağlık sigortası en değerli varlığınız olan sağlığınızı koruyacaktır. Poliçeniz onaylandıktan ve sigorta bedeliniz ödendikten sonra hemen sigorta fırsatlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Demir Sağlık ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar