Kadın ve Moda

Siyah Saça Balyaj Modelleri

09.10.2019
Siyah Saça Balyaj Modelleri

Siyah saça balyaj modelleri; kırmızı, pembe, mor ve mavi gibi marjinal renkleri içerir. Genellikle siyah saç modellerinde, balyaj uygulaması; çarpıcı ve renkli modelleri ile karşımıza çıkar. Ama tabii saç renginizin, birkaç ton açığını da tercih edebilir ve daha doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Saçlarınızın tümüne, kırmızı ya da mavi, mor gibi iddialı renklerle balyaj yaptırabileceğiniz gibi sadece belirli bir tutamlarına da balyaj işlemi yapılabilir. Önemli olan, balyaj modelinin ve renginin zevkinize hitap etmesidir. Tabii ayrıca balyajın avantajlı bir özelliği, saçlarınıza ışıltı ve renk katmasıdır.

2020 Siyah Saça Balyaj Örnekleri

Pembe-Kırmızı Balyaj

Uzun ve kısa saçlarınızda, pembe ve kırmızı renk tonlarını, farklı uygulamalar deneyerek, hoş bir görünüm sağlayabilirsiniz. Kısa bob modeli saçlarda; balyaj stili oldukça çekici bir görünüme kavuşur. Bob modelinin dikkat çeken stiliyle, renklerin ışıltısı birleştiğinde, ortaya çarpıcı bir görsellik çıkar. Oldukça kısa saçları olanlar ise, saçlarınızın sadece uçlarına yoğun şekilde kırmızı balyaj yapabilirler. Böylece saçlarınız dikkat çekici bir görünüm kazanır. Uzun saçlara ise; uzun balyaj teknikleri daha hoş görünecektir. Tabii ki zevkinize göre, saçlarınızın sadece dilediğiniz herhangi bir yan tarafına balyaj yaptırabilirsiniz. Siyah saça balyaj modelleri arasında, özellikle kırmızı tonları her dönem farklı etkiye sahiptir.

Siyah Saça Balyaj Örnekleri 2020

Mavi-Mor Balyaj

Düşünün kısacık saçlarınızın uçları, mavimsi ya da mor renklere sahip. İşte kısa saçlarınız için, renkli balyaj modelleri oldukça çekici bir görünüm elde etmenizi sağlar. Marjinal ve çekici saç stilinizle, girdiğiniz her ortamda tüm dikkatleri çekeceğinizi söyleyebiliriz. Siyah ve mavinin uyumlu olduğu kadar, siyah ve mor renklerinin ahengi de, hoş bir görünüm sunar. Balyaj uygulamasını saçlarınızın geneline ya da sadece bir bölümüne yaptırabilirsiniz.

2019 Siyah Saça Balyaj Örnekleri

Renkli Balyaj Modelleri

Renkli balyaj modelleri; kırmızı, pembe, mavi ve mor gibi renk yelpazesine sahiptir. Her biri ile farklı balyaj tekniği uygulanabilir. Ayrıca saçlarınıza farklı bir dokunuş katabilirsiniz. İsterseniz, saçlarınızın sadece bir bölümüne uygulayabilir ya da genelinde etkili şekilde balyaj yapabilirsiniz. Renkli balyaj uygulamalarını, kısa ya da uzun saçlarınıza zevkinize göre uygulayabilirsiniz. Saçlarınızın sadece, uçlarına uygulayabilir ya da genelinde etkili bir şekilde olacak şekilde denenebilir.

Balyaj Modelleri

Balyaj; saç renginin, birkaç ton açığı ile ya da farklı renk tonları ile belirli saç tutamlarının boyanması işlemine denir. Balyaj çeşitleri günümüze farklı yansımalara sahiptir. Balyajı, ister saçlarınızın tamamına, isterseniz sadece belirli bir bölümüne uygulayabilirsiniz. Zevkiniz ve tarzınız doğrultusunda, buna karar verebilir ve tercih edebilirsiniz. Unutmayın, balyaj modelleri, mat ve sönük saçlara parlaklık kazandırır. Böylelikle daha bakımlı ve canlı saçlara sahip olursunuz.

Siyah Saça Balyaj Örnekleri 2019

Her rengin alt ve üst tonları vardır, böylece balyaj renkleri de oldukça geniş bir renk yelpazesine sahiptir Kahve, küllü kumral, kızıl-bakır tonları, sarı tonları, siyah, mor, mavi gibi birbirinden farklı, dikkat çeken renklerle saçlarınıza balyaj yaptırabilirsiniz. Günümüzde balyaj uygulamaları üzerinde, ombre etkisi dikkat çeker. Sizlerde dilerseniz, ombre etkisiyle beraber saçlarınızın geneline uyumlu renk geçişleri yapabilir ve daha çekici bir görsellik kazanabilirsiniz. Balyaj uygulamalarının, uyumlu olması için; dip saç renginin uçlarına göre birkaç ton daha koyu olması gerekir. Yani saç renginin, birkaç ton açık rengi ile balyaj işlemi yapılabilir.

Siyah Saça Balyaj Örnekleri

Küllü Sarı Krepe Balyaj

Balyaj modelleri arasında, sarı tonları ile dikkat çeken küllü sarı krepe balyaj modeli de, genellikle tercih edilir. Küllü sarı ile saçlarınıza balyaj yaptırmak isterseniz, öncelikle saçlarınızın diplerini bu renge uyumlu hale getirmenizi önerebiliriz. Böylece daha hoş bir görünüme kavuşursunuz. Bu nedenle öncelikle, saç diplerinizi sarı ya da kumral tonlarında boyayın. Daha sonra ise, birkaç ton açık rengiyle, saçlarınıza küllü sarı balyaj işlemini uygulayabilirsiniz.

[haber id=”45858″]

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.