Kadın ve Moda

V Yakalı Gelinlik Modelleri

07.01.2016
V Yakalı Gelinlik Modelleri

V yakalı gelinlik modelleri kendi içerisinde farklı stillere ayrılıyor ve aralarından hangilerinin daha şık olduğunu bulmak da zorlaşıyor. Bu nedenle biz, en fazla güzel bulduklarımızı resimlerin altında yorumlayacağız. Sizlere fikir vermesi açısından yararlı olabilir.

V yakalı gelinlik modelleri yazımızın giriş kısmında da ifade ettiğimiz gibi, farklı tasarımlarda ve tarzlarda olabiliyor. Alttaki resimlerde sizlere farklı örnekleri sunmak istedik. Bu nedenle de kabarık, balık kesim gibi değişik stillerde gelinlikler sunarak, çeşitlilik oluşturmayı düşündük. V yaka gelinlik resimlerin alt tarafından ise sizler için yapmış olduğumuz yorumlar mevcut. Kendimize göre en güzel olduklarına inandıklarımızı seçtik. Bunu yaparken, markaları, fiyatları ya da benzer şekilde bir ayrımda bulunmadık. Şimdi bu bahsetmiş olduğumuz ayrıntılara geçmeden, diğer konularımızdan linkleri de sıralayalım. Onlara da bakabilir ve fikir edinebilirsiniz.

Hangilerinin çok daha güzel olduğu ile ilgili fikirlerimizi sizlerle paylaşacağız. Yukarıda da söz ettiğimiz gibi gelinliklerle ilgili bir başka kıstas, bu yorumları etkilemeyecek. Stil, fiyat ya da marka olarak değil, göze hoş gelen gelinlikleri belirlemeye gayret edeceğiz. Altı numarada bulunan gelinlik modelinin muhteşem göründüğünü rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu v yaka gelinlik modeli belki de bizim içeriğimizde bulunan en güzel gelinlik modeli. On numarada yer almakta olan v yakalı gelinlik ise yine güzel bulduğumuz örneklerden. Resimlerden on bir numaradaki gelinlik modeli de kabarık bir model ve oldukça güzel bir duruşa sahip. Bizlerin seçtikleri gelinlikler ve numaraları bu şekildeydi. Sizlerin tercihlerini de yorumlar alanında görmeyi çok isteriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar