Kadın ve Moda

Uzun Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları 2016

Uzun Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları 2016

Uzun abiye elbise modelleri ve fiyatları 2016 sezonunda göz kamaştırmayı başaran, birbirinden güzel ürünlerle karşımızda. 2016 uzun abiye elbiseler için çok sayıda ürüne, görsel alanımızdan ulaşabilirsiniz. Uzun abiye elbiseler 2016 yılı analizimizde ise en güzel bulduğumuz ve en az şık olarak yorumladığımız modeller yer alacak.

Uzun abiye elbise modelleri ve fiyatları 2016 senesinde hem farklı hem de klasik örneklerle kendisini gösteriyor. Değişik renklerde ve stillerde çok sayıda ürün, aşağıdaki resimler alanımızda bulunmaktadır. Onun hemen altında ise bu modeller arasındaki en güzelleri belirleyeceğiz. Aynı zamanda en az estetik bulduklarımız da aynı şekilde yer alacak. Onlara geçmeden hemen öncesinde de bazı yazılardan linkler paylaşmak istedik. Bu yazılarımıza, konu başlıklarına tıklayarak ulaşabilir ve ayrıntılar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Abiye ayakkabı modelleri için Abiye Ayakkabı Modelleri 2016

Belki kısa abiye elbiselere de göz atarsınız Kısa Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları

Bunlar da abiye çantalar Abiye Çanta Modelleri

Peki 2016 abiye saç modelleri nasıl 2016 Abiye Saç Modelleri ve Fiyatları

Diğer uzun abiyeler Uzun Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları

Abiye tulumlar Abiye Tulum Modelleri

Abiye saçlarda son trendler Abiye Saç Modelleri

Uzun abiye elbise ve kısa abiye elbise karışık Abiye Elbise Modelleri 2016

2016 Uzun Abiye Elbise Analizi

2016 uzun abiye elbise analizimiz içerisinde sizlere galerinin en göze çarpan örneklerini söylemek istiyoruz. Bu kadar model içerisinde zayıf görünenler de yine bu yazımızda, bizlerin gözlerinden yansıyan şekliyle açıklanacak. Askılı uzun abiye 2016 modeli olan ve galeride yirminci sırada yer alan model, oldukça şık ve bu örneği aynı zamanda konumuzun profil resmi de yaptık. Öteki sevdiğimiz model ise on sekizinci olan ve siyah güpür stilinde model. Sadelik ve ona eşlik eden şıklık içerisinde bir model olduğunu düşünüyoruz. 2016 uzun abiyeler arasında gözümüze çarpan bu iki model oldu. Bir de diğerlerine bakıldığında güzel bulamadıklarımız var tabi. Sondan altıncı sırada olan modelin rengi ne kadar çirkin. Sizler tarafından beğenilen bir model olma ihtimali de var tabi ama bizce stili her ne kadar şık görünse de renk açısından kötülerden. On ikinci sıradaki güpür tarzı olan model ise kötü görünüyor. Transparan ile güpür dantel arasında kalan modeller bu ara moda gibi. Ancak pek de şık değiller.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.