Kadın ve Moda

Dantelli Gelinlik Modelleri

Dantelli Gelinlik Modelleri

Dantelli gelinlik modelleri bazen birbirine fazla benzeyen modellerden oluşur. Ama sitemizde hem farklı hem en güzel dantelli gelinlikler yer almaktadır. Bu modeller çok şık olmalarına rağmen, biz yine de bir analiz yaparak, en güzel 2 modeli seçmeye çalışacağız. Galerideki en zayıf kalan ve şık durmayan iki model de bu analiz için de içeriğimizin sonunda bulunacaktır.

Dantelli gelinlik modelleri sunumumuzda, mümkün olan en geniş şekilde çeşitlilik ve şıklık öne çıkarılmaktadır. Bu kadar güzel dantelli gelinlik modeli sergilerken, aşağıdaki galerinin alt kısmındaki analiz başlığımızda tekrar bir seçim yaparak, 2 favori belirledik. 2 de en beğenmediğimiz modelin hangileri olduğunu yazacağız. Şimdi galeri ve daha sonrasında da karşılaştırmalı değerlendirme yazımız yer alacak. Bazı yazılarımızı da okumanızı tavsiye ediyor ve sıralıyoruz.

Uzun kollu gelinliklerin en güzelleri için Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Farklı gelin ayakkabıları Converse Gelin Ayakkabısı

Diğer en güzel gelinlikler burada En Güzel Gelinlikler

Gelinler için topuz saçlar Gelin Topuz Saç Modelleri

En güzel gelin saçları da burada Gelin Saçı

Gelin eldivenlerinin şıklığı Gelin Eldiveni

Gelinler için şık ayakkabılar Gelin Ayakkabıları

Dantelli Gelinlik Modelleri Değerlendirmesi

Dantelli gelinlik modelleri değerlendirmesi yapacağımızı konumuzun başında söylemiştik. Bize göre ne iyiler ve en zayıfları belirleyeceğiz. En güzel dantelli gelinlikler seçimimizde; Fransız dantelli gelinlik modelleri, uzun kollu gelinlik modelleri ya da yazlık kışlık şeklinde bir ayrım yapmayacağız. İlk modele gelecek olursak, favorilerimizden birisi olduğunu söyleyebiliriz. Galerinin yedinci sırasındaki muhteşem model, bizce en iyiler arasına rahatlıkla girmeyi hak ediyor. İkinci olarak en beğendiğimiz ise 24 numaralı model. Bu dantelli gelinlik modelinin hem sade hem şık ayrı bir havası var. İkinci olarak bu uzun dantelli gelinlik modeli oldukça şık bulduk ve şimdi ise en beğenmediklerimize geçiyoruz. Sondan altıncı sorada olan model, bu konuda ilk seçtiğimiz model oldu. Çok sade ve sıradan gibi geldi, bize. Aynı şekilde galerinin 13 numaralı modeli de bize pek şık gelmedi. Sizler, onlarca modelle ilgili neler düşünüyorsunuz. Biz merak ediyoruz ve yapacağınız yorumları diğer ziyaretçilerimiz de görebilir. Bu nedenle de sizden yorum bölümümüzde düşüncelerinizi paylaşmanızı rica ediyoruz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar