Kadın ve Moda

Maskülen Tarz Tesettür

15.01.2020
Maskülen Tarz Tesettür

Tesettürlü hanımların günümüzde, farklı moda çizgilerine sahip olduğunu görüyoruz. Son dönemlerin dikkat çeken maskülen tarzını da bu yansımalarda görüyoruz. Sizlerde tesettürlü ama maskülen bir tarza sahip olmak istiyorsanız, genel olarak tarzı benimsemeniz önemli.

Öncelikle maskülen tarzın çizgisi hakkında bilgi ve fikir sahibi olmanızı öneriyoruz. Daha sonra ise kişiliğinizi yansıtıyor mu, buna karar vermeniz gerekir. Böylece maskülen tarz tesettür modelleri ile sizlerde hoş kombinler yapabilirsiniz. Tesettürlü hanımların dikkat etmesi gereken detaylardan en önemlisi ise renklerin birbiri içinde kaybolmaması ve eşarp detayıdır.

2020 Maskülen Tarz Tesettür Giyim

Maskülen tarz, erkeksi çizgilerin öne çıktığı bir tarz olduğu için, genel görünümünde tamamen bunu yansıtmanız gerekir. Pantolon, takım elbise vb. detayları bir bütün çizgide erkeksi görselliğinizle dikkat çekmelisiniz.

Başlıklar

Maskülen Tarz Tesettür Modelleri

Maskülen tarz tesettür görsellerini fikir edinmek için inceleyebilirsiniz. Böylece hangi detaylara dikkat etmeniz gerektiği konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Maskülen tarzda genel olarak, saç kesimi ve modeli gibi detaylarda önemlidir. Ama tesettürlü hanımlar için bunun yerine, eşarp detayı öne çıkar. Bol kesim pantolon modelleri, uzun erkeksi ceket modelleri ve maskülen tarza hitap eden takım elbiseleri değerlendirebilirsiniz.

Maskülen Tarz Tesettür Giyim

Giysilerinize göre de aynı şekilde uzun ve koyu tonlarda bir şal ya da eşarp kombini yapabilirsiniz. Kravat da maskülen tarzın dikkat çeken önemli bir özelliğidir. Sizlerde gömlek, pantolon kombinlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlarınızı da bu yönde tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Maskülen Tarz Tesettürlü Hanımlar

Maskülen tarz, erkeksi olmak isteyen kadınlar tarafından dikkat çeker. Son zamanların iddialı ve popüler bir giyim tarzı olduğunu söyleyebiliriz. Genel görünüm ve karakter gibi her detayı ile bir bütünü sunmanız önemlidir. Aksi takdirde hoş bir şekilde taşımayabilir ve tarzı olduğu gibi yansıtamayabilirsiniz.

2020 Maskülen Tarz Tesettür

Tesettürlü hanımlar tarafından da dikkat çeken bir tarz olduğunu söyleyebiliriz. Onlar içinde, maskülen tarz tesettür detayları ile özel kombinler oluşturulabilir. Önemli olan belirli noktalara dikkat etmeleridir.

Maskülen Tarz Tesettür Kombinleri

Maskülen tarz tesettür kombinleri, özel detayları ile dikkat çeker. Başlarda biraz zorlanabilirsiniz, ama bir süre sonra püf noktalarını öğrendikten sonra pratik kombinler yapabilirsiniz. Günlük hayatınızda ya da katılacağınız özel bir davette, şık bir takım elbise ile maskülen tarzınızla öne çıkabilirsiniz. Tabii bunun için tüm detayları gözden geçirmeli ve bir bütünü oluşturmalısınız. Böylece genel görünümünüzde öne çıkan erkeksi ifadenizle, maskülen tarzınızı ifade edebilirsiniz.

Maskülen Tarz Tesettür 2020

Pantolon, gömlek kombinleri, takım elbise kombinleri, uzun ceket kombinleri ve kravat, ayakkabı, çanta, eşarp gibi her parça bir bütünü sunmalıdır. Renk tercihinizde ise karmaşık ve açık renkler yerine, daha mat ve koyu tonları tercih etmenizi önerebiliriz. Alışveriş yaparken, maskülen tarza yönelik olduğunu ifade ederseniz sizlere bu konuda da yardımcı olacaklardır.

[haber id=”49776″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.