Kadın ve Moda

Maskülen Tarz Takım Elbise

15.01.2020
Maskülen Tarz Takım Elbise

Maskülen bir tarza sahip olanlar için, çeşitli giyim parçaları gibi takım elbiseler de dikkat çeker. Maskülen tarz takım elbise modelleriyle, işyerinizde tarzınızı daha kolay bir şekilde yansıtabilirsiniz. Erkeksi çizgilerin öne çıktığı sert mizaca sahip maskülen tarz, takım elbiselerin renk ve modellerinde farklı detaylara sahiptir. Genellikle yoğun renklere sahip ve bol kesim pileli pantolon modelleri yer alır.

2020 Maskülen Tarz Takım Modeli Kadın

Dar kesim gibi kadınsı detayların öne çıktığı, modellerden uzak bir görsellik sunar. Vücut hatlarını belli etmeyen giysiler ve renklerin daha ağır tonlarına sahiptir. Açık renk ve canlı renklerden uzak tonları kapsadığını söyleyebiliriz. Uzun ceket ve bol kesim takım elbiseler ile sizlerde maskülen tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Başlıklar

Maskülen Tarz Takım Elbise Modelleri

Maskülen tarzın özelliklerini yansıtan, takım elbise modelleri ile katılacağınız ortama göre kombin yapabilirsiniz. Maskülen tarz takım elbise özelliklerine, kendi yorumunuzu katarak daha da özgün bir görsellik oluşturabilirsiniz. Takım elbisenizin rengine göre, maskülen bir ayakkabı tercihi ile kombini tamamlayabilirsiniz.

Maskülen Tarz Takım Modeli Kadın 2020

Erkeksi çizgilerin öne çıktığı, sert detayları ile siyah ya da lacivert gibi koyu tonların ağırlıklı olduğu, düz hafif topuk tabanlı ayakkabıları kullanabilirsiniz. Çanta ve ayakkabı gibi aksesuarlar tamamlayıcı rolü üstlenir. Bu nedenle genel kombini daha hoş bir şekilde taşımanız ve yansıtmanız için, bu gibi detaylara önem vermeniz gerekir.
Takım Elbise Maskülen Tarz
Pantolon takım elbise modellerinin her biri, maskülen tarzı ifade etmeyebilir. Bu nedenle tercih edeceğiniz takım elbise modelinin, maskülen tarzı yansıtmasına önem vermeniz gerekir.

Maskülen tarz takım elbise detaylarını tamamlayıcı parçalar ile bütünlemeniz önemlidir. Çanta, ayakkabı, şal ya da kolye, yüzük vb. takı gibi detaylarının her biri tarzınızı yansıtmalıdır. Bu konuda alışveriş yaparken de yardım alabilirsiniz.

Maskülen Tarz Takım Modeli Kadın

Günümüzde maskülen tarz öne çıktığı için, genel olarak mağazalarda bunu belirttiğinizde sizlere yardımcı olacaklardır. Takım elbise modellerini renkleri ve özellikleri doğrultusunda tercih edebilir ve aksesuarlar ile bütünlemenizi öneriyoruz.

Maskülen Tarz Takım Elbise Trendleri

Maskülen tarz takım elbise modelleri; erkeksi çizgileri ile bol kesim pantolonlar ve uzun ceket takımlardan oluşur. Tabii hafif dar kesim, kısa paça pantolon modelleri ve kısa ceket takımları da mevcuttur. Ama genel görünüm itibariyle sert bir mizacı bizlere sunar. Tek düğme detaylı, düğmesiz ya da boğazı kapalı düğmeli vb. farklı detay özelliklere sahiptir.

2020 Maskülen Tarz Takım Modeli

Kareli, pileli, sigaret vb. özelliklere sahip pantolon modelleri bulunur. Açık renklere de sahip olan takım elbiseleri vardır, fakat genelde koyu tonlarının daha çok maskülen tarzı ifade ettiğini söyleyebiliriz. Takım elbisenizin içine tercih edeceğiniz, bluz vb. üst giysi parçanızın da genel tarzınızı ve görünümünüzü tamamlayan bir çizgiye sahip olmasına dikkat etmelisiniz.

Aksi takdirde kadınsı bir bluz, maskülen tarzı ifade etmeyebilir. Bu gibi detaylara dikkat ederek kombinlerinizi yapabilirsiniz.

[haber id=”49776″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar