Kadın ve Moda

Kanaviçe Pike Takımı Modelleri

27.06.2013
Kanaviçe Pike Takımı Modelleri

Yaşı çok çok küçük olanlar belki hatırlamaz ama 25 yaşın üzerindeki birçok kişinin geçmişinde mutlaka elinde kasnağı ve iğnesiyle kanaviçe işleyen birinin görüntüsü mutlaka vardır. Eskiden sandıkların göz bebeklerinden olan kanaviçeler yeni kullanım alanıyla karşımıza kanaviçe pike takımları olarak çıkıyor.

Artık kimselerin kullanmadığı kanaviçe takımları özenli bir şekilde kumaşlarla birleştirilerek oldukça hoş bir biçimde kanaviçe pike takımı olarak yerini alıyor. Yani sandıklarda bekleyen hatıralar yeni nesil bir şekilde kullanılmış oluyor.

Becerikli eller bu el emeği göz nuru kanaviçe modellerini ustalıkla kumaşa geçiyor. Hem de oldukça farklı farklı modellerle ve sizlerin zevkine göre bir araya getiriyor. Tabi bu montaj işlemini sizlerde yapabilirsiniz.

Bizlerde bu yazımızda size ilham vermesi ve farklı model arayışlarınızda yardımcı açısından kanaviçe pike takımı modellerinden gözümüze çarpanları paylaştık. Özen isteyen bu işte geçmişten gelen hatıra kanaviçelerinizi veya kendi el emeği göz nurunuzu en doğru şekilde yeni bir şekle büründürmeniz için en uygun kanaviçe pike takımı modellerinden hangisini seçeceğinize yardımcı olmak istedik.

Kanaviçe pike takımı örneklerini ister sade beyaz bir pike kumaşı üzerine geçirebilir ya da kanaviçe örneğinizdeki renklerle uyumlu bir fon kumaş kullanabilirisiniz. Yastık başlarında veya belli yerlerde saten kumaş kullanarak hoş bir kanaviçe pike takımına sahip olabilirsiniz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. selvi dedi ki:

    kanaviçe pike takımlarında tabanda saten kumaş gibi ibr kumaş kullanılsa nasıl olur?

  2. ş123 dedi ki:

    kanaviçe pike takımlarının işlemeleri çok güzel yapılmış

  3. dilara dedi ki:

    mor dantelli kanaviçe takımının fiyatını öğrenebilir miyim.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar