Kadın ve Moda

Bebek Örgü Elbise Modelleri 2014

02.11.2013
Bebek Örgü Elbise Modelleri 2014

Kız bebekler çok şanslı anneler nineler teyzeler halalar bu yazımızda paylaştığımız bebek örgü elbise modellerini gördükten sonra hemen birini örmeye başlayacaktır.

Bu yazımızda daha önceki bebek örgü elbise modelleri 2013 başlıklı yazımıza yenilikler getirerek bebek örgü elbise modelleri 2014 olarak farklı modellere yer verdik.

Her ne kadar hazır üretimde birbirinden farklı milyonlarca model olsa da el emeği göz nuru bebek örgü elbise modellerinin yeri bir başkadır. Ellerimizle örülen bu bebek örgü elbise modelleri geleceğe bırakılan bir hatıra bir miras gibidir adeta.

Bebek örgü elbise örnekleri bugünün kız bebekleri giyerken belki yıllar sonra kendi kızlarına giydirebileceklerdir. Bu sebeple kız bebeklerinin şirinliklerine şirinlik kattığı gibi bu şekilde anneden kıza da manevi bir değeri var.

Bebek örgü elbise modellerine göz attığımızda minik hanım efendilerin şıklık yarışına ilk adımlarını attığını da söyleyebiliriz.

Uzun veya kısa kollu bebek örgü elbise modelleri aynı zaman da kullanılan yün ipliklerle de sıcacık tutacaktır.

Farklı renk kombinasyonlarının kullanıldığı çocuksu aksesuarlarla desteklendiği farklı bebek örgü elbise modellerini hem şiş ile hem de tığ ile örebilirsiniz. Aslında her örgü modelinde olduğu gibi kendinize has modeller ortaya çıkarmak sizlerin el becerisi ve yaratıcılığına kalmış birazcıkta.

Paylaştığımız bebek örgü elbise modellerinden bazılarında gördüğümüz gibi elbise ile uyumlu saç bantı ve patik veya şapka modelleri örülerek minik şıklığa şıklık katılabilir.

İşte boşuna demiyoruz kız bebekler çok şanslı diye.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. örgücüzehra dedi ki:

    örüp pazarlamak için farklı bebek elbise modelleri arıyordum çok güzellermiş. bir de siteniz aracılığı ile satış yapılabiliyor mu?

  2. özlem dedi ki:

    çok şirin bebek elbise modelleri var içlerinden en çok örgü modeli her zaman ilgimi çekmiştir şimdi de bu örgü modelleri inanılmaz derece de ilgimi çekiyor. acaba bebek elbise modellerinin fiyatları nedir.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar