Kadın ve Moda

Kalın Kaş Modelleri Kadın

24.10.2019
Kalın Kaş Modelleri Kadın

Kalın kaş modelleri kadın tasarımlarına baktığımızda, doğallığın öne çıktığını görüyoruz. Son dönemlerde trend uygulamalardan biri olan kalın ve düz kaşların, günümüzde farklı kaş modellerine de yansıdığını görüyoruz. Örneğin; dramatik kalın kaşlar, egzotik kalın kaşlar, seksi kalın kaş modelleri, kalkık kalın kaş modelleri gibi farklı kaşların kalın modelleri karşımıza çıkıyor.

2020 Kalın Kaş Modeli Bayan

Her birindeki kalın etkisi ise doğal etkisini öne çıkarıyor. Geçmiş zamanlara oranlar, ince kaşların etkisi günümüzde oldukça az, tabii kimilerine en çok yakışan yine ince kaşlar olduğunu da görebiliriz. Bu nedenle öncelikle kaş modelinin, sizin yüz tipinize uyumlu olup olmadığına bakmanız gerekir. Her yüz tipine uyum sağlayan farklı kaş modelleri vardır. Yuvarlak, kare, dikdörtgen, oval, uzun gibi yüz hatlarından hangisine sahipseniz, bunu dikkate aldıktan sonra kaş modelini belirlemenizi önerebiliriz.

Kalın Kaş Modeli Bayan 2020

Kalın Kaş Modelleri

Kalın kaş modelleri en çok doğallığı ile öne plana çıkan kadınlara çok yakışacaktır. Doğal bir makyaj ya da makyaj yapmayan kadınlar, kalın kaş tasarımları ile tüm dikkatleri toplayabilirler. Ayrıca kalın etkili kaş modellerinin düz tasarımları, uzun yüzlü kadınlara daha çok yakışır. Böylece uzun yüz hatlarınızı biraz küçültmüş olursunuz. Ama yuvarlak, kare ya da kalp şeklinde yüz hatlarına sahipseniz, aksine yüzünüze uzun ve ince hatlar kazandırmak adına biraz da olsa kavisli kalın modellere yönelmeniz daha uygun olur. Kalın kaş tasarımları ise şöyle; kalın dramatik, kalın şaşkın, kalın sofistike, kalın kışkırtıcı, kalın egzotik, kalın çekici, kalın gizemli, kalın seksi kaş şeklindedir.

2019 Kalın Kaş Modeli Bayan

Kalın Kaş Modelleri Erkek

Kalın kaş modelleri erkek bakımında da öne çıkıyor. Tabii genel olarak doğal ve kalın kaşlara sahip olan erkeklerin, özellikle bakımını önem verenler, bir iki rötuşla daha hoş bir etki yarabilirler. Erkek kaş bakımı, erkekler için; kaşların orta bölümünün alınması daha çok öne çıkar. Ayrıca kalın kaşlarınıza hem doğal hem de biraz şekil vermek adına, boyunu kısaltabilirsiniz. Üst ya da alt bölümünden de çok belirgin olmayacak şekilde bir miktar alabilirsiniz ama tabii doğal görünümden uzaklaşmamanızı tavsiye edebiliriz.

Kalın Kaş Modeli Bayan 2019

Kalın Kaş Kimlere Yakışır

Kalın kaş modelleri, genellikle düz tasarımları uzun yüzlü kadınlara yakışır. Ama birden fazla kalın kaş modeli bulunur, bu yüzden yüz tipinize göre farklı tasarımlarını değerlendirebilirsiniz. Kaşların yüz ifadesine kattığı anlam oldukça önemlidir. Örneğin; kavisli kaşlar, çekici bir görünüm sunar. Kalkık kaş modelleri ise kadınsı bir etki yaratır. Her biri kendi içinde farklı anlam ve etkiye sahiptir. Sizlerde yüz tipinize göre bir seçim yapabilirsiniz.

Kalın Kaş Modeli Bayan

Kalın Kavisli Kaş Modelleri

Kalın kavisli kaş modelleri; kalın kaş modellerinin düz şekli haricindeki tüm kaş tasarımlarını içine alabilir. Örneğin; kalın dramatik, kalın şaşkın, kalın sofistike, kalın kışkırtıcı, kalın egzotik, kalın çekici, kalın gizemli, kalın seksi gibi kalın kaş modellerinin her biri hafif kavis içerir. Yüz tipinize uygun olanını, dilerseniz profesyonel bir yardım alarak deneyebilirsiniz.

[haber id=”46684″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar