Kadın ve Moda

2014 Gelin Saçı Modelleri

09.12.2013
2014 Gelin Saçı Modelleri

Evlilik hazırlığında olanlar için bu yazımızda 2014 gelin saçı modellerini paylaştık.

Bu özel gününüzde elbette her şeyin mükemmel olmasını istersiniz bununla birlikte her şey bulunduğunuz yılın modasına uygun da olmalı elbette. Elbette ki yeni yıla sayılı günlerin kaldığı şu günlerde 2014 gelin saçı modelleri de çoktan kendini göstermeye başladı.

Aslında her yılın saç modası o yılın gelin saç modellerini de etkiliyor. 2014 saç modellerinde doğallığın geçtiğimiz yıla oranla daha ön planda olması 2014 gelin saçı modellerinde de etkisini göstermiş.

2014 gelin topuz modellerinde sade modelleri daha çok görüyoruz. Fakat gösterişi abartıyı seven bayanlar için ise yine farklı modellerle yer alıyor. Özellikle büyük topuzlar oldukça dikkat çekici.

2014 gelin saçı modellerinde en çok dikkat çeken ise kullanılan taçlar. Daha çok alında kullanılan antik yunandan kalma bir edaya sahip olan bu taçlar oldukça gözde.

Fakat her yıl olduğu gibi gelin saçı modelleri 2014 yılı trendlerinde de şunu unutmamak lazım çok beğendiğiniz ve istediğiniz saç modeli siz de çok farklı durabilir bu yüzden öncelikle yüz tipinizi iyi tanıyın.

Yine 2014 gelin saçı modellerinden birini tercih ederken mutlaka gelinlik modelinizi göz önünde bulundurun.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar