Kadın ve Moda

Gelin Ayakabısı Modelleri ve Fiyatları 2016

Gelin Ayakabısı Modelleri ve Fiyatları 2016

Gelin ayakkabısı modelleri ve fiyatları 2016 trendlerini sizlere sunarken, konumuz içerisinde bir de en güzelin seçildiği bir bölüm yer alacak.

Gelin ayakkabısı modelleri ve fiyatları 2016 yılı yenilikleri değişik stillerdeki örneklerle sizlere sitemizdeki resimler alanında sunulacak. Mümkün olduğu kadar değişik stildeki 2016 gelin ayakkabıları galerimizde yer alsın diye, çok detaylı bir çalışma yaptık. En iyiler olduğunu düşündüğümüz modellerden seçmiş olmamıza rağmen, bir elememiz daha olacak. Sayfamızın alt başlığında bulunan bir analiz yazımızda, bize göre en güzel modelleri belirleyeceğiz. Bu seçim sırasında platform topuklu gelin ayakkabısı modelleri ve fiyatları 2016 ya da stilleto gelin ayakkabısı modelleri ve fiyatları 2016 gibi ayrım yapmada, sadece estetik açıdan değerlendireceğiz. Diğer bir şekilde uzun topuklu ya da kısa topuklu gibi örnek ayrımımız da olmayacak. Bazı yazılarımıza da bakabilir ve detayları görebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, verilen konu başlıklarına tıklamaktır.

Gelin ayakkabısında yeni stiller Converse Gelin Ayakkabısı

Bunlar da diğer gelin ayakkabıları Gelin Ayakkabıları

2016 gelin saçları Gelin Saçı Modelleri ve Fiyatları 2016

2016 yılı gelin saçları Gelin Saçı 2016

Uzun kollu gelinlikler Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

2016 Gelin Ayakkabıları ve Fiyatları Analizi

2016 gelin ayakkabıları ve fiyatları analizimizde öncelikli olarak en güzel modelleri seçmeye çalışacağız. Yukarıda da bahsedildiği üzere, herhangi bir ayrım yapmadan, sadece şıklık ve güzellik açısından bir analiz yapılacak ve en iyi görünenler belirlenecek. Sizlerle muhtemelen farklı fikirlerde olacağız. Bakalım ne kadar ayrı ne kadar aynı fikirlere sahibiz. Galerimizin sekizinci sırasında bulunan modeli biz oldukça güzel ve etkileyici bulduk. Sıradan olmayan bu model, bizim favorilerimizden birisi. Görsellerimizin üçüncü sırasında bulunan modelimiz ize hem naif hem de etkileyeci bir görselliğe sahip durumda. Bu seçtiğimiz ikinci model de yine bizlerin en sevdiği 2016 gelin ayakkabısı modelleri arasında bulunuyor. Gelelim on ikinci sırada bulunan beyaz gelin ayakkabısı modeline. Bu model için de yine aynı şekilde favorilerimizden diyebiliriz. Göz alıcı bu model, diğer ayakkabı modellerinden daha şık göründüğünden, favorilerimizde yer alıyor. Sizlerden de aynı biçimde yorumlar bekliyoruz. Yorumlar alanımızda görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.