Kadın ve Moda

Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Uzun kollu gelinlik modelleri hakkındaki bu yazımızda hem görseller hem de yorumlarımızla sizlere güzel bir sunum yapmaya çalışacağız. Tüm bunların dışında, galerideki en güzel modeller hangileri ya da en az şık olanlar hangi modeller diye bir de değerlendirme yapacağız.

Uzun kollu gelinlik modelleri konumuz, değişik ürün resimlerinden oluşurken, mümkün olan en şık modelleri seçmeye çalıştığımızın altını çizelim. Buna karşın, yine de aşağıdaki görsellerden iki tane örneği, en güzel olarak seçeceğiz. İki modeli de bu galerideki en kötü modeller olarak belirleyerek, sayfa sonundaki yorumlarımızda yer vereceğiz. Bu arada İspanyol kollu gelinlik ya da dantelli kollu gelinlik şeklinde ayrıma girmeden, en beğendiklerimizi seçeceğimizi hatırlatalım. Bazı yazılarımızdan örnekleri de sunalım, belki bakmak istersiniz. Aşağıda görseller ve yorumlarımızla konumuz devam ediyor.

Kısa ya da uzun kollu gelinlikler karışık En Güzel Gelinlikler

Çok şık gelin eldivenleri için Gelin Eldiveni

Peki gelin ayakkabıları nasıl olmalı Gelin Ayakkabıları

Gelin buketini seçtiniz mi En Güzel Gelin Buketleri

Gelin topuz saçlarını nasıl bulacaksınız bakalım Gelin Topuz Saç Modelleri

Düğün davetiyelerinde seçiminiz nasıl olacak Düğün Davetiyeleri ve Fiyatları

Uzun Kollu Gelinlikler

Uzun kollu gelinlikler görüldüğü gibi çok estetik örneklerden oluşuyor. Buna rağmen, sizlere daha önce de söylediğimiz gibi en güzelleri ve en kötüleri seçeceğiz. Kollu gelinlikler arasında bizim en güzel bulduğumuz ilk model, galeride onuncu sırada olan model. Bu uzun kollu gelinlik, bizce son derece şık. İkinci sıradaki en güzel model konusunda ise çok kararsız kaldık. 1 numara ile 20 numara arasında kaldık. Bu iki modeli de en güzel ikinci olarak belirlemek istiyoruz. Bu modeller arasında zayıf kalan ve bizce güzel durmayan model ise sondan dördüncü olan model. Diğer beğenmediğimiz model ise yedinci sıradaki oldu. Bunun nedeni, modelin sadeliğinin fazla olması ve sıradan görünmesi. Bizim uzun kollu gelinlik modelleri için yapacağımız yorumlar bu şekilde. Sıra şimdi sizde. Sizlerden de en güzel ve en az şık olarak modelleri değerlendirmenizi ve yorumlar alanına yazmanız rica ediyoruz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar