Kadın ve Moda

Gelin Tacı Modelleri

Gelin Tacı Modelleri

Gelin tacı modelleri çok değişik şekillerde ve şıklıkta karşımıza çıkıyor. En güzel gelin tacı modelleri bulunan görseller bölümümüzde bir eleme daha yapacağız. En fazla favori bulduğumuz iki modelle, en az estetik bulduğumuz iki modeli açıklayacağız.

Gelin tacı modelleri çoğu zaman birbirine yakın biçimli modellerle karşımıza çıkar. Bu nedenle de sizlere sunacak olduğumuz içerik, oldukça kapsayıcı olacak. Farklı örnekler ve tamamı şık modelleri sunmamız rağmen, bu modeller arasında da bir seçim olacak ve en güzel olanları belirleyeceğiz. Bununla da kalmayıp, bu örnekler arasında en zayıf bulduklarımızı da sizler için yorumlayacağız. Galerimiz, yorumlarımız ile ilgili detaylardan önce bazı yazılarımızı sunuyoruz.

Bu straplez gelinlikler çok şık Straplez Gelinlik Modelleri

Dantelli gelinlikler Dantelli Gelinlik Modelleri

Uzun kollu gelinlikler Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Gelin başları Gelin Başı Modelleri

Ayakkabılarda farklılık böyle olur Converse Gelin Ayakkabısı

Bunlar da gelin topuzu Gelin Topuz Saç Modelleri

Gelin Tacları Değerlendirmesi

Gelin tacları değerlendirmesi başlığımızda sizlere söylediğimiz gibi, şıklar ve rüküşler ayrımı yapacağız. Onlarca model arasından dört tanesini seçeceğiz. Bunlardan ikisi en iyiler ve diğer ikisi ise en kötüler şeklinde olacak. tabi bunun bizim fikrimiz olduğu ve herkese göre değişiklik göstereceği de unutulmamalıdır. Görseller arasında on üç numaralı gelin tacı, bizim açımızdan galerinin en iyi iki örneğinden birisi. Öteki en favori model ise sondan yedinci sırada bulunmakta olan tac modeli. Bu örneklerin oldukça hoş ve estetik duran modeller olduğunu düşünüyoruz. Sıra geldi, kötü bulduklarımıza. Dokuzuncu sıradaki model bizce abartılı ve aynı zamanda da süper kahraman kostümü başlığı gibi. Bu sebepten ötürü sevmediğimizi söyleyelim. İhtişamlı duruyor ancak yeterli estetikte değil. On numaradaki model de bize fazla sade geldi ve bu gelin tacı da hoş değil. Bize göre diğer gelin taçları arasında görüntü olarak zayıf kalıyor. Gelin tacı fiyatları konusunda ise çok değişken olduğundan kesin bir şey söylemek zor. Taşlı olması, taşların cinsi gibi etkilerin fiyatı doğrudan değiştirdiğini biliyoruz. Sizlerden ricamız, konu altındaki yorum alanlarını kullanarak, görüşlerinizi bize ve öteki ziyaretçilerimize aktarmanız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.