Kadın ve Moda

En Güzel Paspas Modelleri ve Örnekleri

25.05.2014
En Güzel Paspas Modelleri ve Örnekleri

Paspas örnekleri her zaman Anadolu kadınının vazgeçilmez örgü modellerinden biri olmuştur. Anadolu da evlere girdiğinizde girişte muhakkak en güzelinden  bir veya bir kaç paspas örneği ile karşılaşırsınız.

Sadece evlerin girişlerinde değil evin bir çok yerinde en güzel paspas modeli görebilirsiniz. Evin farklı kullanım alanlarında banyo, salon, mutfak gibi bölümlerinde zevkinize uygun paspas modelleri örebilir ve kullanabilirsiniz.

En güzel paspas modelleri ile ilgili sizlere bir çok örnek hazırlayarak mavimenekse.com sitemizde paylaşıyoruz. Tabi bir çok farklı paspas örneği var ve sizlere bunların içinden en güzellerini seçerek sunmaya çalıştık.

Yazımızın başında da dediğimiz gibi evin bir çok alanında kullanım olanağı bulduğumuz paspaslar banyo da, salonda, mutfakta rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aşağıda paylaştığımız paspaslarımızda istediğiniz yerde zevk tercihinize göre serebilirsiniz.

El örgüsü paspas modelleri ve yapılışı bayanlar için oldukça kolay bir iştir. Özellikle artık iplikten yapılan paspas modelleri yok mu en çok bu şekilde örülüyor paspaslar. Eskimiş kazakların ipleri sökülerek kış aylarının en vazgeçilmez el örgüsü paspaslar örülmeye başlanıyor.

En Güzel Paspas Modelleri ve Örnekleri

Tığ işi paspas örnekleri ince işçilik gibi görünebilir. Sonuç olarak paspas örüyorsunuz. Ve çok detaylı olmayan bir iş yapıyorsunuz paspas örerken. Kolay paspas örnekleri ile ilgili resimlerimize de aşağıda ulaşmanız mümkün. Siz sadece öreceğiniz paspasın nerede kullanılacağına karar vereceksiniz. oturma odasına bir paspas örecekseniz tabi ki özene bezene öreceksiniz. Misafirleriniz geldiğinde oturma odasında gözüne ördüğünüz paspas örneği çarpmalıdır. ipliği ile renkleri ve örneği ile göz doldurmalıdır. Bir banyoda kullanılacak olan paspasa ise çok özenmeye gerek yok en azından salona örülen paspas örneği kadar.

Genç odası için paspas modelleri ve yatak odanız içinde paspas modellerimiz vardır. İyi örgüler diliyoruz hanımlara…

Tığ İşi Paspas Modelleri yazısı için bakınız.

Örgü Paspas Modelleri ve Yapılışı için bakınız.

Örgü Paspas Örnekleri Yazısı için bakınız.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. duygu dedi ki:

  en güzel paspas modellerini ve örneklerini mavi menekşeye girip bakabilirsiniz.

 2. çiğdem dedi ki:

  örgü paspas modelleri çok kullanışlı olmasına rağmen fazla alan olmuyor bu modeller kalktı.

 3. tunay dedi ki:

  yeşil örgü paspas modelini çok beğendim.

 4. zeynep dedi ki:

  kalpli örgü modelinin fiyatını öğrenmek istiyorum.

Tüm Hakları Saklıdır.