Kadın ve Moda

Fiskos Masası Dantel Örtüleri 2019

11.03.2019
Fiskos Masası Dantel Örtüleri 2019

Hemen hemen her evin vazgeçilmezleri arasındadır fiskos masaları ve olmazsa olmazı fiskos masası örtüleri. Farklı model ve tarzları ile sizlerinde beğenerek kullanacağı fiskos masa örtülerini fiskos masa örtü örnekleri ile kolayca örebilirsiniz.

Fiskos masaları hem evlerimizin köşelerini süsleyip hem de üzerine çay kahve içip dostlarımızla muhabbetimizi yaptığımızdan dır ki adı fiskos masasıdır. Eski yıllardan günümüze kadar modası geçmeyen bu fiskos masa örtüleri farklı model ve örnekleri ile sizin de evlerinizi süslesin.

Fiskos Masası Dantel Örtüleri 2019

Söz konusu muhabbet olunca fiskos masası örtüleri de bir o kadar özenli ve şık olmalıdır. Yılların eskitemediği ve bayanların kullanmaktan ve hazırlamaktan hiçbir zaman bıkmadığı el emeklerinden biridir fiskos masası örnekleri. Birbirinden güzel ve farklı örnekleri ile sizde kendi zevkinize en uygun fiskos masası örtüsü modelini bulup kolayca örebilir ister çeyizlerde isterseniz de evinizin dekorasyonunda kullanabilirsiniz.

 

Fiskos masası örtü modelleri çeyizlerin baş aktörlerinden bir tanesidir. Geçmişten günümüze her genç kızın çeyizini süsleyen bir birinden farklı fiskos masası örtüsü örneğine rastlamak mümkündür. Bayanların misafirliğe gittiğinde gözleri hemen ilişiverir fiskos masası örtüsü örneğine. Siz de misafirlerinizi şık fiskos masası örtüleriniz ile ağırlayarak evinizin dekorasyonunun şıklığına şıklık katabilirsiniz.

 

Her bayan kendi fiskos masası örtüsü örneğinden ve yapılışından söz eder. Evinde farklı çeşitte modelleri kullansa da yeni bir fiskos masası örtüsü örneğini öğrenip sahip olmaya çalışır. Birbirinden farklı ve tarz olan fiskos masası örneklerine bakarak siz de kendi zevkinize en uygun modeli örerek severek evinizde kullanabilirsiniz.

 

 

Fiskos masanızın uzunluğuna göre ister uzun ister kısa fiskos masası örtüleri kullanarak evinizde zarif bir görüntü oluşturabilirsiniz. Yine zevkinize göre renkli fiskos masası örtüsü örnekleri farklı çeşitlerdedir. Fiskos masası örtülerinin oldukça farklı çeşit ve seçeneği bulunmaktadır. Kendi zevk ve beğeninize göre istediğiniz uzunlukta ve model de fiskos masası örtüsü yapabilirsiniz. Ayrıca fiskos masası örtü modellerinden dilimli ya da motifli olanlarından kendi tarzınıza en uygun modeli tercih edebilirsiniz.

 

En yaygın bilinen dantel fiskos masası örnekleri altına yerleştireceğiniz bir astarla dantelin beyazla olan şıklığını evinizdeki eşyalarla uyumlu bir hale getirebilirsiniz. Dantel denilince motifli dantel fiskos masası örneklerini unutmamak lazım. Fiskos masası örtüsünün altına serdiğiniz bu istediğiniz renkteki kumaşlar sayesinde odanızda daha güzel bir uyum yakalayabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz renkte kullanacağınız bu kumaşlar sayesinde odanıza canlılık da katabilirsiniz.

 

Zevkinize göre isterseniz renk renk öreceğiniz motifleri bir araya getirerek kendine özgü bir fiskos masası örtüsü örneği oluşturabilirsiniz. Bu fiskos masası örtülerinizi yalnızca beyaz renkte örmek zorunda değilsiniz.

 

Yine çok emek isteyen ama görüntüsünde ayrı bir zarafet taşıyan iğne oyası fiskos masası örtüsü örnekleri evinizin havasına hem şık bir görüntü hem de evinizdeki emeğinizin bir sembolü olacaktır. Bu oldukça şık ve zarif iğne oyası fiskos masası örtüleriniz şıklığı ile göz dolduracaktır.

 

Becerikli bayanlar aynı zamanda bol boş zamanınız varsa sadece kendi evinize şıklık katmak için değil de çeşitli fiskos masası örtüsü örneklerinden hazırlayıp pazarlayarak bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Böylece hem boş zamanlarınızı da değerlendirmiş olabilirsiniz.

Fiskos Masası Dantel Örtüleri 2019

Bizlerde hem evlerinizi bezemeniz hem de kızlarınızın çeyiz sandıklarını süslemesi için faklı model ve renklerde fiskos masası örtüsü örneklerini sizler için bir araya getirdik. Bu örneklerden de faydalanarak oldukça şık ve modern fiskos masası örtüleri örebilir severek kullanabilirsiniz.

Şık Ve Modern Fiskos Masası Örtüleri

 

Birçok çeşit ve tasarımda fiskos masası örtüsü modeli bulunmaktadır. Evinizin tarzına uygun istediğiniz fiskos masası örtüsü tarzına karar verdikten sonra birbirinden şık ve modern fiskos masası örtüsü modellerini eviniz de severek kullanabilir, misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Ev dekorasyonlarınız da kullanmak istediğiniz fiskos masa örtülerini istediğiniz uzunlukta tercih edebilirsiniz. Ayrıca tek parça ve ya da dilimli birbirinden farklı ve şık fiskos masası örtülerinizin altına farklı renkte kumaşlar kullanarak daha farklı bir tasarım olarak kullanabilirsiniz.

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. asuman dedi ki:

  bu fiskos masası dantel örnekleri hazır yoksa örülüyor mu

 2. fidan12 dedi ki:

  fiskos masa örtüsü yaptırmak istiyorum ama kime yaptırabilirim kafamda fiskos masası örtü örnekleri var güvenebileceğim birine yaptırmak istiyorum

  1. ayse dedi ki:

   fidan hanim istediginiz modelde örebilirim 450-500 arasi

 3. figen dedi ki:

  fiskos masamı modeli arıyordum sonunda buldum sizde var mı acaba alabilir miyim

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar