Kadın ve Moda

En Güzel Kısa Saç Modelleri 2014

20.12.2013
En Güzel Kısa Saç Modelleri 2014

Hanımların en zor karar verdiği saç modellerinden bir tanesi de kısa saç modelleri olsa gerek. Fakat paylaştığımız 2014 kısa saç modellerini gördükten sonra cesaretleneceğinizi düşünüyoruz.

Hanımlar için saçlarında değişiklik yapmak zordur fakat bir o kadar da saç modellerini değiştirirler. Ben ve benim gibi birçok bayanın uzaktan hayran hayran bakıp kestirmeye bir türlü cesaret edemediği modeller ise genellikle kısa saç modelleridir.

Sanki kökü bizde değilmiş gibi düşünürüz ve sadece denemediğimizle kalırız. Bu yıl yine kısa saç modelleri oldukça gözde cesaretsiz bayanlara öneririz 2014 kısa saç modelleri oldukça şık ve kullanışlı bu yılın modası geçmeden denemenizi öneririz.

Saçının azlığından ve seyrekliğinden şikâyet eden bayanlar katlı kısa saç modelleri ile daha dolgun görünümlü saçlara sahip olacaklardır.

Paylaştığımız 2014 kısa saç modellerinden de göreceğiniz gibi katlı modeller oldukça fazla. Tabi feminen bir görünüme sahip olmak isteyen bayanlar için ise çok kısa saç modelleri oldukça hoş.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. dilara dedi ki:

  4 cü sıradaki saç modelini çok beğendim ben de bu yıl bu modelden yaptırmak istiyorum.ben bu yıl bu modadan şaşmayacağım hemde tez fön çektirebilirim ya da maşa yada röfle yaptırabilirim. O yüzden bu model çok hoşuma gittiğini söylemek istedim.

 2. gamze dedi ki:

  ben bu tip saç modellerini beğenmiyorum ama modeller çok güzel ama zevkler ve renkler asla tartışılmaz.

 3. yaren dedi ki:

  evet en güzel saç modellerini burada görüyoruz. nedense birbirinden farklı ve güzel saç modellerini sizin de dediğiniz gibi siteniz de görebiliyoruz.

 4. burcu dedi ki:

  benim de zevkime göre saç modelleri olsaydı hemen kendi saçımı da burada ki gibi yaptırabilirdim.

Tüm Hakları Saklıdır.