Kadın ve Moda

Dantelli Bluz Modelleri

25.12.2015
Dantelli Bluz Modelleri

Dantelli bluz modelleri stil bakımından da renk açısından da farklı ve klasikler olmak üzere, galerimizde bulunmaktadır. Dantelli bluz örneklerinden hangilerinin daha şık olduğunun seçimi de yine yazımızda yer alacak. Editör ekibimizin ortak kararıyla en güzelleri sayfa sonunda belirleyeceğiz.

Dantelli bluz modelleri için aşağıdaki resim galerimize eklenmiş olan onlarca örneği görüyorsunuz. Bu örneklerden hangilerinin ötekilerden çok daha şık olduğunu belirlemeye çalışacağız. Editörlerimizin ortak kararıyla oylanan dantelli bluzları; uzun kollu, kısa kollu veya yazlık şeklinde sınıflandırarak seçmeyeceğiz. Hangisi çok daha güzel duruyorsa, o şekilde bir karar vermeye gayret edeceğiz. Bunlara geçmeden de içeriklerimizden sizlere özel seçilmiş bazı yazıları göreceksiniz. Sıralamış olduğumuz bu içeriklere tıklayarak, daha kapsamlı şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Etek Bluz Kombinasyon Modelleri

Siyah Gömlek Bayan Modelleri

Blazer Ceket Kombin Modelleri

Beyaz Gömlek Modelleri Bayan

Dantelli Bluzlar

Dantelli bluzlar arasından beğendiklerimizi seçmeye başlayacağız. Tekrar hatırlatalım. Modelleri kısa ya da uzun beyaz ya da siyah şeklinde ayırmadan, görünüşünün ne kadar etkileyici olduğuna göre seçeceğiz. Galeride altıncı olan dantelli bluz, bizim en fazla hoşumuza gidenlerin olduğu listeye girmeyi başardı. oy çokluğu ile en güzel bulduğumuz model oldu. İkinci sırayı iki model aldı ve on dört numara ile bir numara bizim diğer favorilerimiz oldu. Yedi numarayı da unutmadık ve onu da listemize aldık. Bizim sıralamamız bu şekilde oldu. Sizler de kendi listenizi yaparak, yorumlar alanından mesaj atabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.