Kadın ve Moda

Bu Yaz İhtiyacınız Olan Tüm Ürünler Aqua di Polo’da

22.02.2022
Bu Yaz İhtiyacınız Olan Tüm Ürünler Aqua di Polo’da

Son dönemde ilgimi çeken markalardan bir tanesi de Aqua di Polo.. Hem geniş ürün yelpazesi hem de diğer markalara göre çok daha uygun fiyatları olması nedeniyle tercih edilebilecek markaların başında geliyor. Çoğunlukla gençlere hitap eden markanın ürünleri içerisinde parfüm, deodorant, kolonya, güneş gözlüğü, saat, çanta ve sweatshirt bulunuyor.  Özellikle şuanda kendi web sitelerinde sepette %50 indirim olması nedeniyle tercih edilebilecek ve eşimle birlikte denediğimiz Aqua di Polo markasının ürünlerini paylaşacağım.

Aqua di Polo Unisex Siyah Sırt Çantası

Blog işiyle uğraştığımız için laptop ayrılmaz bir parçamız. Tabi sıklıkla seyahat ettiğimiz için de laptopu taşıyacak bir çantaya ihtiyacımız var. Aqua di Polo’nun unisex siyah sırt çantası hem laptop taşıma çantası olarak çok kaliteli hem de ekstra depolama alanına sahip olduğu için oldukça işlevsel. Fiyatını da düşününce haftasonu gezintilerinde vazgeçilmezim haline geldi. Kullandığımız sırt çantasının modeli APBA010906

Güneşli günlerin vazgeçilmezi Aqua di Polo güneş gözlükleri

Güneşli günlerin gelmesi ile birlikte güneş gözlüklerimizi yanımızdan ayıramıyoruz. Aqua di Polo’dan tecrübe ettiğimiz 2 adet güneş gözlüğü fiyatlarına göre çok kaliteli ürünler. Özellikle piyasada belli markaların ücretlerini düşününce bu fiyatlara bu kadar kaliteli ürünler beklemiyorduk. Çok fazla çeşit olduğundan seçmek biraz zor olsa da, bizim tercih ettiğimiz modeller APSB002900 ve APSS025101 oldu.

Aqua di Polo Parfüm & Kolonya

Son dönemde kullandığım parfümün fiyatı fazlaca arttığından yeni bir parfüm arayışına girmiştim. Ferah ve kalıcı kokuları tercih ettiğim için de bütçemi epey zorluyordu. Tam da bu dönemde deneme fırsatı bulduğum Aqua di Polo Dolcedorme Initial parfüm beklentimi tam anlamıyla karşıladı. Özellikle ferah kokusu ve kalıcılığı ile 10 üzerinden 10 puan aldı diyebiliriz.

Kadın parfümleri için de deneme fırsatı bulduğumuz ürün yine Aqua di Polo Omodeo Sense oldu. Kalıcılık konusunda oldukça başarılı bir ürün. Şekerli kokuları sevenler için tercih edilebilir.

Özellikle pandemi sonrasında kolonyalarımızı yanımızdan ayıramaz olduk. Ofis ortamında çalışıp sürekli insanlarla muhatap olduğumuz için de masamızın bir köşesinde sürekli kolonyalara yer veriyoruz. Parfümle karışmadığı ve rahatsız etmemesi nedeniyle de limon kolonyalarını özellikle tercih ediyoruz. Aqua di Polo Lemon Bloom ise son dönemde kullandığım en iyi limon kolonyalarından bir tanesi. Hem kalıcı hem de fazlasıyla ferahlatıcı. Sprey formunun olması da çantanızın bir köşesinde taşımanız için tercih sebebi olabilir.

Aqua di Polo kol saati

Her ne kadar büyük saatleri tercih etsem de, hafif saatin kullanışlılığını unutmuşum. Büyük saatlerden sonra tecrübe ettiğim siyah retro mermer desenli dijital saati, çocukluğumuzda kullanmaya alıştığımız bir modelin yeniden hayata geçirilmiş hali. Ekstra olarak metal kordon detayı ile kolunuzda varlığı ile yokluğunu ayırt edemeyeceğiniz bir ürün olmuş. Ama yine de büyük saatleri tercih etmeye devam edeceğim (:
Yukarıda yer verdiğim markanın ürünlerine ulaşabilmek için Aqua di Polo

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.