Kadın ve Moda

Bayan Deri Mont Modelleri 2016

15.10.2015
Bayan Deri Mont Modelleri 2016

Bayan deri mont modelleri 2016 sezonunda şık tasarımlarla karşınıza gelecek. Bunların hangileri olduğunu da galerimizde bulabileceksiniz. Ayrıca bu modeller arasında da bir seçim yapıp en güzel ikiliyi ve galerideki en az güzel olan ikiliyi sizlerle paylaşacağız.

Bayan deri mont modelleri 2016 yılında en fazla dikkat çeken tasarımlar açısından ne durumda olacak diye merak edenleri aşağıdaki galerimize davet ediyoruz. Bir de söylediğimiz gibi bu modeller arasından da bir seçim yapacağız. Bizim en güzel bulduklarımız ve pek beğenmediklerimizle ilgili yorumlarımız da galerinin hemen alt bölümünde yer alacak. Bir kaç yazımızı sıralamak istiyoruz. Belki bakmak ve incelemek isterseniz.

Bayan Deri Mont

Bayan Kaban Modelleri

Bayan Trençkot Modelleri ve Fiyatları

Trençkot Modelleri 2016

2016 Bayan Kaban Modelleri

Kaşe Kaban

2016 Bayan Deri Montlar

2016 bayan deri montlar arasından hangilerinin çok daha güzel olduğunu ve hangilerinin ise estetik olmadığını sizler için yorumlamak istiyoruz. Galerimize aldığımız modeller hem sezonun modelleri hem de en şıklar arasından seçilmiş olan ürünler. Buna rağmen çok daha güzel olanlar ve bizim hoşumuza gitmeyenler mevcut. Kadın deri mont 2016 ürünleri arasından en beğendiğimiz model, günlük salaş tarzıyla 14. sıradaki model oldu. Bu model gerçekten hem doğal hem de şık duruyor. İkinci en beğendiğimiz model ise 9. sırada olan ve gerçekten estetik görüntü veren deri mont oldu. Bu iki bayan deri mont için oldukça iyi yorumunu yapmak mümkün. Şimdi de sırada en beğenmediklerimiz var. Bunlardan ilki; sondan ikinci sırada olan ve pek hoş bulmadığımız model. Diğer en az beğendiğimiz ise 20. sırada olan ve rengi biraz cırtlak olan ürün. Sizler de deri montlar hakkında değerlendirme yaparak, yorumlar bölümümüzden paylaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.