Kadın ve Moda

Tüllü Elbise Modelleri

04.10.2015

Tüllü elbise modelleri için en güzel örnekleri karşınıza çıkarmak istedik ve bunun için yaklaşık 300 adet elbise içerisinden onlarca modeli belirledik.

Tüllü elbise modelleri konusunda en detaylı içeriklerden birisini sunma adına, geniş ve kapsamlı bir içerik sunmak istedik. Resim galerimizde ( altta ) seçmiş olduğumuz tüllü elbiseler yer almaktadır. Bunun dışında bir de genel yorumumuz olacak ve orada da modeller hakkında bazı değerlendirmelerimiz bulunacak. Bunlara geçmeden bazı yazılarımızın başlıklarını sıralıyoruz. Bu linklenmiş yazılar, ilginizi çekecek diye düşünüyoruz.

Günlük Elbise Kombinleri

Güpür Elbise Modelleri

Kruvaze Elbise

En Güzel Elbiseler

Örgü Elbise Modelleri

Tüllü Elbiseler

Tüllü elbiseler hakkında ilk olarak renklerden başlamak gerekirse, aslında genel olarak çoğu rengin bu stilde oldukça güzel durduğunu söyleyebiliriz. Siyah dışındaki koyu renklerin de gösterişli olduğunu düşünüyoruz. Yani genel olarak renkler bu tarz için olumlu. Kısa elbiseler için öne çıkanlar bizce önü kısa arkası uzun tüllü elbiseler. Uzun modeller için de boyundan askılı tüllü elbiseler favori gösterilebilir. Markalara göre tüllü elbise fiyatı doğal olarak değişiklik göstermektedir. Yukarıdaki örneklerden en güzel tüllü elbise seçimi olsaydı biz oyumuzu pullu olan mavi modele verirdik. Profil resmi olarak da seçmiş olduğumuz bu elbise, oldukça estetik durmakta. Siz de favorilerinizi bizlerle paylaşmak için yorum alanlarını kullanabilirsiniz. Bu alanlar hem resim hem de konu altlarında ve diğer ziyaretçilerimiz tarafından da yorumlarınız görüntülenecektir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar