Kadın ve Moda

Yüzdeki Benler Nasıl Geçer Ahmet Maranki

27.01.2020
Yüzdeki Benler Nasıl Geçer Ahmet Maranki

Yüzdeki benler nasıl geçer Ahmet Maranki metotları ile de kolayca kurtulmanız mümkün diyebiliriz. Maranki de çeşitli doğal yöntemlerden, öncelikle çörek otu yağını tedavi amaçlı önerir. Hem benlerin üzerine sürülmesi konusunda hem de içilmesi açısından etkili olduğunu belirtmektedir. Bir miktar çörek otu yağını, et benlerinizin üzerine sürebilirsiniz. Günde en az 2-3 defa uygulamanız bir sakınca olmadığını belirtir.

Ayrıca gün içinde, bir çay kaşığı çörek otu yağının içilmesinin de etkili olacağını ifade etmektedir. Ahmet Maranki metotlarında öncelikle, çörek otu yağını görebiliriz. Ama diğer doğal yöntemlerinde etkili olduğunu söyleyebiliriz. Sarımsak, keten tohumu, karahindiba gibi diğer seçenekleri de değerlendirebilirsiniz.

Yüzdeki Benler Nasıl Geçer Sarımsak

Yüzdeki Benler Nasıl Geçer Sarımsak

Ahmet Maranki’nin tavsiyesi olan çörek otu gibi sarımsak tedavisini de uygulayabilirsiniz. Yüzünüzdeki et benlerinden sağlıklı bir şekilde kurtulmanız böylece mümkün olacaktır. Yüzdeki benler nasıl geçer Ahmet Maranki tavsiyesi ve doğal yöntemler açısından, sarımsak da etkilidir.

Doğal enzimlere sahip sarımsak, benlerin oluşmasını ve parçalanarak yok olmasını sağlar. Her gece yatmadan önce, bir diş sarımsağı ezdikten sonra benlerin üzerine uygulayın ve bandaj yardımı ile üzerini kapatın. Sabaha kadar beklettikten sonra, hijyenik şekilde temizleyin. Bir hafta boyunca düzenli bir şekilde uyguladığınız takdirde, kurtulacağınızı söyleyebiliriz. Cildinizin tahriş olmaması için, uygulama öncesi temizlemenizi ve vazelin sürmenizi öneriyoruz.

Yüzdeki Benler Nasıl Geçer Keten Tohumu

Sarımsak, çörek otu ve genellikle tavsiye edilen sirke tedavisi gibi, keten tohumu da doğal tedavilerden biridir. Yağlı keten tohumu yağını, bal ve keten tohumu ile iyice karıştırın. Ardından temizlediğiniz benlerin üzerine uygulayın.

Yüzdeki Benler Nasıl Geçer Keten Tohumu

En az 2 saat bekletin ve temizleyin. Keten tohumu kürünü, gün içinde en az 3 defa uygulayabilirsiniz. Benlerinizden tamamen kurtulana kadar uygulamanızda bir sakına bulunmaz. Kür içeriği doğal olduğu için, cildinize herhangi bir zarar vermeyecektir. Yüzdeki benler nasıl geçer Ahmet Maranki yöntemi çörek otu gibi keten tohumu da etkili ve doğal bir yöntemdir.

Yüzdeki Benler Nasıl Geçer Karahindiba

İnternet üzerinden bu yönde ulaşabileceğiniz, sayısız kür tarifi bulunur. Ahmet Maranki gibi önemli doktorların kür tarifleri ise özellikle merak edilir. Ama hepsine baktığımızda, doğal besinlerden elde edilen karışımlar olduğunu görebiliriz. Yüzdeki benler nasıl geçer Ahmet Maranki çörek otu tarifi ve keten tohumu, karahindiba gibi diğer yöntemleri de uygulayabilirsiniz.

Yüzdeki Benler Nasıl Geçer Karahindiba

Bir miktar karahindiba kökünü bir kabın içinde ezin, ezdiğiniz kökleri az miktarda yoğurt ile karıştırın. Daha sonra karışımı benlerin üzerine uygulayın. Karahindiba kürünü, günde en az üç defa uygulayabilirsiniz. Benlerinizden tamamen kurtulana kadar, ilgili kürü uygulamanızda herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Ama tabii ki düzenli bir şekilde uygulamanız önemle tavsiye edilir.  Aynı zamanda, beyaz sirke, elma sirkesi, Hint yağı gibi doğal yöntemleri de deneyebilirsiniz.

[haber id=”50008″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.