Kadın ve Moda

Vestiyer Modelleri ve Fiyatları 2019

25.02.2019
Vestiyer Modelleri ve Fiyatları 2019

Vestiyer Modelleri her zaman olduğu gibi 2019 yılının da en gözde mobilyası. Bu yazımızda sizlere vestiyer modelleri ve fiyatları, vestiyer kullanım amaçlarını, 2019 model vestiyerlerde aranan özellikleri, 2019 model vestiyerlerde tasarım ve renk seçeneklerini ve 2019 vestiyer fiyatları ile ilgili bilgi vermeye çalışacağım.

Vestiyerler genelde evin giriş kısmında bulunur. 2019 model vestiyerlerde en çok aranan özellik tasarımının evin yapısına uygunluğu, vestiyerin renk bakımından göze hitap etmesi ve tabii ki en temel amacı olan kullanım bakımından ihtiyaçlarımızı karşılamasıdır.

Vestiyerlerin renk ve tasarım bakımından eve uygunluğu önemi çok büyüktür. Eve girişte ilk gördüğümüz mobilya vestiyer olacağından göze hitap etmesi oldukça önemlidir. Tasarım bakımından ise fazla yer kaplamaması ama çok iş görmesi istenilen en öncelikli özelliklerindendir. Ayakkabılarımızın muhafaza edilmesi, mont kaban gibi giysilerimizin saklanması misafire verilecek terliklerin konulması gibi birçok eşyanın muhafaza edildiği çok amaçlı bir mobilyadır vestiyer.

Vestiyer Modelleri ve Fiyatları 2019

2019 model vestiyerlerde ise ayakkabıların konulacağı çekmecelerin ön plana çıktığı, fazla yer kaplamaması açısından kapaklarının sürgülü tercih edildiği, eve girişte ya da çıkışta kendimize bakabileceğimiz bir aynasının olması 2019 yılı vestiyer modellerinde aranan en önde gelen özelliklerdendir.

 

2019 yılı vestiyer modellerinin fiyatları 500 TL’den başlayan fiyatlar ile evinizin yapısına ve ihtiyacınıza göre 5000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. 2019 yılında öne çıkan vestiyer firmaları Bellona ve İstikbal gibi firmalardır. Bu firmalarında vestiyer model fiyatları yine tercihinize göre değişmektedir.

Vestiyer Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Vestiyer seçimi yaparken ya da kendi tasarımlarınızı ortaya çıkartırken diğer vestiyer tasarımlarına göz atmalı ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir vestiyer sahibi olmanız gerektiğini bilmelisiniz. Ayrıca vestiyerinizi koyacağınız alanın ölçümleri de oldukça önemlidir. Kısaca muhakkak yeterli bir hacim olmasına ve gereksiz detaylar içermemesine özen göstermelisiniz.

Genellikle gelen misafirlerin evde ilk dikkatini çekeceği yer olmasından dolayı evin genel dekorasyonuna uyması da göz zevki açısından önemlidir. Seçimlerinizi bu yönde yapmaya da özen göstermelisiniz. Yine gelecek olan misafirlerinizin ve evde yaşayan bireyler olarak sizin eşyalarınız için kalabalığı göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Vestiyer Modelleri ve Fiyatları 2019

Seçim yapacağınız vestiyerin kaliteli olması ve uzun yıllar kullanılabilecek bir dayanıklılığa sahip olması ise en önemli husustur. Bütçeniz el verse dahi, ev eşyalarını sürekli olarak değiştirmezsiniz. Bu durum size gereksiz bir masraf yaratacaktır. Bu sebeple oldukça kaliteli, kullanışlı ve tabi ki şık bir vestiyer olmalıdır. Yine evlerin girişlerinde oluşan daralmalar vestiyer seçimlerinde göz önünde bulundurulması gereken bir unsurdur. Fonksiyonel özellikleri çok olan dar alanlarda rahatlıkla kullanılabilen, tasarımı ile dikkat çeken vestiyerleri inceleyebilirsiniz.

Eğer vestiyerinize ayakkabılarını koyacaksanız, mutlaka hava sirkülasyonu sağlayacak kapakları olan modelleri tercih etmeniz gerekmektedir.Bir nevi depolama alanı olan vestiyerler seçiminde rafları ve bölmeleri fazla olanlara öncelik vermelisiniz.Günümüzde vestiyer tasarımlarına baktığımızda oturma alanı olarak minik sandıklar yer almaktadır. Oldukça şık ve kullanışlı olan bu alanların sandık kısımlarını depolama alanı olarak kullanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. serdar dedi ki:

  vestiyer modelleriniz çok güzel en son resimdeki vestiyer modelini nerden bulabilirim ve fiyatı nedir yardımcı olurmusunuz

 2. burhan dedi ki:

  başka vestiyer modelleriniz varmıdır acaba

 3. hüseyin dedi ki:

  evin girişine bir vestiyer modeli düşünüyorum da vestiyer modellerinizin ölçüsü var mı acaba vestiyer modelleriniz harikaymış

 4. selim dedi ki:

  vestiyer malzemeleri hangi ağaçtan yapılıyor. ilk resimdeki vestiyer modelinden almayı düşünüyorum kullanışlı görünüyor ama malzemesi nedir onun

 5. salih dedi ki:

  vestiyerler hakkaten çok güzellermiş hangisini beğeneceğimi şaşırdım

 6. nevzat dedi ki:

  vestiyer modelleri çok güzel bu siteden sipariş verebiliyor muyuz

 7. şenelkaya dedi ki:

  iyi günler vestiyer modellerini çok beğendim yazınız için sağolun. kendim mobilyacıya vestiyer sitenizde beğendiğim bir kaç vestiyer modelinden değişiklik yaparak vestiyer yaptırmak istiyorum. fakat vestiyerlerin ölçüleri gerekmektedir. size iletişimden göndermiş olduğun vestiyer modellerinin ölçülerini verme şansınız varmı eğer varsa çok yardımcı olmuş olursunuz. teşekkürler

 8. siyahbeyaz06 dedi ki:

  vestiyer modelleriniz çok güzel hepsini beğendim ama özellikle bir tanesi çok hoşuma gitti satın almak istiyorum acaba sipariş verebilirmiyim sitenizde böyle bir alan göremedim yardımcı olurmusunuz

 9. salih dedi ki:

  vestiyer modelleriniz çok güzel satın almak istiyorum sitenizden sipariş verebiliyormuyuz

 10. veysel dedi ki:

  vestiyer modellerinin malzemeleri nedir acaba. ne kadar dayanıklı vestiyer modelleri bilmek istiyorum

 11. veyis dedi ki:

  vestiyer modellerinin yapıldığı malzeme özellikler ile ilgili bilgi verebilirmisiniz.

 12. nermin dedi ki:

  2014 vestiyer örnekleri ve model kataloğunu çok beğendim istediğim bir çok değişik tasarımı ilı muhteşemler.

Tüm Hakları Saklıdır.