Kadın ve Moda

2019 Örgü Paspas Modelleri

10.01.2019
2019 Örgü Paspas Modelleri

Evlerin farklı odalarında daha sıcak ve samimi bir etki yaratabilmek için, günümüzün modern tasarımları örgü paspas modelleridir. Özellikle rengarenk örnekler ya da klasik sade modeller, evlerin konseptine ve mobilyalarına göre seçim şansı sunuyor. Banyolarda, kapı önünde ve salonlarda kullanabileceğiniz birbirinden farklı modeller arasından tercih yapabilirsiniz.

Yapımı oldukça kolay olan bu yeni nesil paspas çeşitleri, kaliteli malzeme yapısı ile sağlıklı bir yapı sunuyor. Nedeni ise doğal bir tasarımla el yapımı olmalarıdır. Ayrıca günümüz model örgü paspas çeşitleri, üzerinde eklenmiş hoş tasarımlarıyla göz dolduruyor. Sınırsız bir hayal gücüyle siz de dilediğiniz tasarımları örgü paspasların üzerine yerleştirebilirsiniz. Böylece evinizin odalarındaki duvar, mobilya ve bütün olarak konsepte uygun örnekleri hayata döndürmeniz mümkün.

Kaliteli İplik Örnekleriyle Şık Örgü Paspas Modelleri

Evlerin sıcacık bir görünüm yakalaması, samimi bir etki elde etmesi için son dönemlerde örgü paspas modelleri ön plana çıktı. Özellikle baskı veya plastik paspas çeşitlerini tercih etmek yerine, kendi zevkinize uygun paspasları yaparak evinize uygun hale getirebilirsiniz.

Bu da tamamen sağlıklı ve hijyenik bir ürün çeşidini evinizi kullanma olanağı sunuyor. Kalın örgü ipliklerini tercih ederek farklı tasarımları hayata geçirmeniz mümkün. Evinizin tarzını yansıtacak paspas çeşitleri kalın örgü iplikleri ile özellikle uzun yıllar rahat bir kullanım şansı vermektedir.

El yapımı ve doğal olduğundan dolayı kolayca yıkanabilir, herhangi bir yıpranma söz konusu olmadan kullanılabilir. Üstelik bu paspas çeşitlerini örerken çoğu zaman tığ kullanmanıza dahi gerek olmaz. Kalın örgü iplerini kolaylıkla dilediğiniz model tasarımı haline getirebilirsiniz.

Farklı Yerlerde Kullanabileceğiniz Örgü Paspaslar

Oldukça geniş bir yelpaze altında sınırsız hayal gücüyle, siz de evinizin farklı noktalarında örgü paspas çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Örneğin kapılarınızın önünde kullanabileceğiniz örgü paspas çeşitlerini, evinizin dekoruna uygun tasarım haline getirebilirsiniz. Ayrıca banyolarda kullanılabilecek, fayanslara uyumlu örgü paspas çeşitleri oldukça şık bir görünüm sunabilir. Tek renk ya da farklı renkleri bir araya getirildiği zengin tasarımlar, zevkinize en uygun ve kolay şekilde işleyebileceğiniz bir fırsat sunuyor. Özellikle çok düşük bir maliyetle bunu gerçekleştirmek paspasların daha ilgi çekici hale gelmesine olanak tanımaktadır. Basit bir şekilde ve kısa süre içerisinde hayata döndürebileceğiniz paspaslar, hayal gücünüze bağlı olarak değişik tasarımlar sunuyor.

Örgü Paspas Yapımı

Farklı tasarımlarla evinizde siz de geniş bir yelpaze altındaki örgü paspas modelleri kullanabilirsiniz. Bunun için tığ seçimi 10 ila 12 mm arasında tercih edilmelidir. Kalın tığ numarası kullanıldığı zaman paspaslar çok daha renkli, şık görünümlü ve etkili bir tasarım ortaya çıkaracaktır. Üstelik yapımı gerçekleştirirken bazı zamanlarda tığ kullanıp bazı zamanlar kullanmadan rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Sade tek renk üzerinden edebileceğiniz ürünler farklı renklerin bir araya getirilmesi ile de gerçekleştirilebilir. Kapı önünde ya da salon ve banyoların yanı sıra, çalışma masanızın altında da kullanabilirsiniz. Böylece ayağınız en soğuk havalarda dahi sıcacık kalacaktır. Birçok insan ayrıca evinde evcil hayvanlar beslemektedir. Onlara özel rahat edebilecekleri ve oyun oynayabilecekleri bir alanı örgü paspas modelleri ile sunabilirsiniz.

Farklı Yapılarla Örgü Paspas Modelleri

Günümüzde farklı tasarımları gerçeğe dönüştürmüş birçok farklı örgü paspas modelleri bulunuyor. Kare veya dikdörtgen ya da daire şeklindeki tasarımlar, tek renk ile değişik renklerin bir arada kullanıldığı seçenekler vaat ediyor. Çiçek ya da geometrik desenlerle bezenmiş olan paspaslar, sizin kendi kişisel tercihinize göre seçim imkanı sağlamaktadır. Evinizin konseptine uygun, tarzınızı yansıtacak modelleri kısa süre içerisinde farklı yerlerde kullanmak için hazır hale getirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar