Kadın ve Moda

Tunus İşi Bebek Patik Modelleri

03.12.2013
Tunus İşi Bebek Patik Modelleri

Bebeklerimiz için farklı örgü teknikleriyle yeni bebek patik örnekleri paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımıza ise Tunus işi bebek patik modellerine yer verdik.

Basit örgü tekniğiyle Tunus işi bayanların en çok tercih ettiği örgü modellerindendir. Hemen her modele uygulanabilen Tunus işi örgü modelleri görebilirsiniz.  Tığıya benzeyen şişlerle yapılan Tunus işi örgüleri aynı zamanda farklı kalınlıklardaki iplerde de uygulayabilirsiniz.

Tunus işini uygulayabileceğiniz modellerden bir tanesi de Tunus işi bebek patik örnekleridir. Minik ayakları Tunus işi patikler ile sıcacık tutabilirsiniz.

Tabi aynı zamanda Tunus işi bebek patik modelleri ile oldukça sevimli modeller elde edebilirsiniz. Paylaştığımız modellerden de görebileceğiniz gibi oldukça sevimli Tunus işi bebek patik modelleri var.

Özellikle sevimli hayvanların işlendiği Tunus işi bebek patik modellerini biz çok beğendik.

Tabi farklı iplik türleri düğmeler kurdeleler kullanarak da Tunus işi bebek patik örneklerini görsel açıdan zenginleştirmek mümkün gördüğünüz gibi.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. nehir dedi ki:

    tunus işi bebek patik modelleri çok şirin gözüküyorlar.

  2. semra dedi ki:

    bebek işi patik modelleri fiyatları ne kadar dan başlıyor.

  3. zehra tosun dedi ki:

    bebek patik modelleri tam örülmelik yani. tunus işi bebek patik modelleri için çok teşekkür ediyorum tam aradığım örnekler

Tüm Hakları Saklıdır.