Kadın ve Moda

Tunus İşi Bayan Patik Modelleri

04.01.2014
Tunus İşi Bayan Patik Modelleri

Ne demiş atalarımız ayağını sıcak tut başını serin. Biz şimdilik ayağımızı sıcak tutma kısmıyla ilgilenip Tunus işi bayan patik modellerine yer verdik.

Gerek günlük kullanım gerekse hediyeleşmek için ya da çeyiz için vazgeçilmez örgülerden bir tanesi de patik modelleridir. Kullanım alanı bu kadar fazla olunca patik modellerinde kullanılan örgü çeşitliliği de o kadar fazla bunlardan bir tanesi de Tunus işi patik modelleri.

Özellikle bayanların tercih ettiği Tunus işi bayan patik modelleri farklı çeşitleriyle ilgi görüyor. Hem basit örülüşü hem de şık görümüyle Tunus işi bayan patik modellerini çok beğeneceksiniz.

Üzerine rahatlıkla desen verebileceğiniz veya işleyerek hoş görüntüler elde edebileceğiniz Tunus işi bayan patiklerine çok ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Hazırlarında oldukça pahalı olan ev ayakkabısı biçiminde Tunus işi bayan patikleri örerek hem kendinize hem de sevdiklerinize hediye edip gönül kazanabilirsiniz.

Eminiz siz de paylaştığımız Tunus işi payan patik örneklerini çok beğeneceksiniz. Bu yüzden size birbirinden güzel Tunus işi bayan patik modellerinin bulunduğu galerimize göz atmanızı tavsiye edebiliriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. yonca dedi ki:

    tunus işi patik modellerini çok beğendim vallahi muhteşem el işi örgü örneklerine bayıldım diyebilirim.

  2. bağnu dedi ki:

    rengarenk patik modellerini çok beğendim gerçekten zevkimize göre modeller seçmişsiniz.

  3. sevgilermi dedi ki:

    tunus işi bayan patiklerinizi çok beğendim kendime bir kaç tane yaptırmak istiyorum siz yapıyormusunuz yada yapan bir yer biliyormusunuz.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar