Kadın ve Moda

Motifli Bebek Örgü Battaniye Modelleri

13.11.2013
Motifli Bebek Örgü Battaniye Modelleri

Bebek örgü battaniye modellerinin her birini paylaştık neredeyse ve bu yazımızda da motifli bebek örgü battaniye modellerine yer verdik.

Tabi yazılarımızda bebeklerimiz için ellerimizle hazırlayabileceğimiz her şeye en ince ayrıntısı ile en özenli biçimde yer vermeye çalışıyoruz. İşte bunlardan bir tanesi de motif motif işlenmiş motifli bebek battaniye modelleridir.

Motifli bebek örgü battaniye modelleri örmesi oldukça eğlenceli örgülerden bir tanesidir. Farklı renkler farklı desenler kullanılarak motifli bebek battaniyesi modelleri hazırlanabilir.

Özellikle hayvan motifli bebek battaniyesi modelleri oldukça şirin görünüyor. Veya çiçek motifli bebek örgü battaniye modelleri hem oldukça şık hem de oldukça kullanışlı.

Bebek örgü battaniye modellerinin kullanışlı olduğundan daha önceki yazılarımızda da bahsetmiştik fakat yine bahsedelim. Hem sıcak tutması hem de ellerinizle ördüğünüzden dolayı bebeğinizi her türlü sıcak tutacaktır.

Hem de örülüşü basit olan motifsiz ya da motifli bebek battaniye modelleri oldukça ekonomik olup sizi hazır birçok örgüdeki aşırı masraftan da kurtulmuş olursunuz.

Tabi bebeğinize özgü bebek battaniyesi  modelleri örmenizde cabası.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. berna dedi ki:

    motifli bebek örgü battaniye modellerini çok beğendim.

  2. raziye dedi ki:

    renkleriyle cıvıl cıvıl olan motifli bebek örgü battaniye örnekleri muhteşem 🙂

Tüm Hakları Saklıdır.