Kadın ve Moda

Örgü Bebek Şapka Modelleri ve Yapılışı

01.08.2013
Örgü Bebek Şapka Modelleri ve Yapılışı

Bu yazımızda örgü bebek şapka modelleri ve yapılışına yer verdik. Bu yılın bebekleri çok şanslı 2013 2014 bebek şapka modelleri birbirinden güzel ve elbette çok sevimli.

Yazın tam ortasında ve sıcakların en çok bastırdığı zamanda da olsak kış hazırlıklarının belki de en yoğun olduğu dönemdeyiz. Hele bir de bu kışa bebek bekleniyorsa veya bir bebeğiniz varsa onun hazırlıkları ise bir bambaşka. Bebek şapka modelleri bu hazırlıklardan sadece bir tanesidir.

Her ne kadar piyasada oldukça fazla hazır ürün olsa da hiç birisi el örgüsü bebek şapkalarının yerini tutmaz. Minik yavrularınız için severek öreceğinizi düşündüğümüz bu örgü bebek şapka modelleri ve yapılışından faydalanarak sizlerde örebilirsiniz.

Kız bebeklerinize ya da erkek bebeklerinize seçeceğiniz modelde kendinize özel farklılıklar yaratarak oldukça değişik örgü bebek şapka modelleri hazırlayabilirsiniz.

Basit örneklerle hazırlayabileceğiniz bebek şapka örneklerine düğmeler, kurdeleler veya evinizde bulunan bebeğinize zarar vermeyecek aksesuarlarla süsleyebilirsiniz. Özellikle hayvan desenli örgü bebek şapka modelleri ve yapılışı hem çok kolay hem de oldukça sevimli görünüyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. feyzadursun dedi ki:

    bebek şapka modelleriniz den bir kaç tane satın almak istiyorum sipariş verebilir miyim

  2. nurdan dedi ki:

    bebek şapka modelleri çok güzel farklı modeller de var mıdır acaba

Tüm Hakları Saklıdır.