Kadın ve Moda

Tesettür Elbise Modelleri ve Fiyatları

23.09.2015

Tesettür elbise modelleri ve fiyatları isimi yazımızda hem yeni hem klasik örnekleri bulabileceksiniz. Son dönemdeki yenilikler ve artık eskisi kadar rağbet görmeyen modeller hangiler, onları da değerlendireceğiz.

Tesettür elbise modelleri ve fiyatları için çok değişik örnekler seçtik ve bunlara da aşağıda bulunmakta olan resim galerisinde yer verdik. Bu galerideki örnekleri incelemeden önce sizlere bazı yazılarımızdan paylaşımlar sunacağız. Bu yazıların sizin dikkatinizi çekmeyi başaracağı kanısındayız. Bu yazılardan sonra ise tesettür elbise resimlerini göreceksiniz. Sonrasında, son dönemdeki tesettür elbise modasını değerlendireceğiz.

Tesettür Abiye

Tesettür Gelinlik

Tesettür Elbise Modası

Tesettür elbise modası için son dönem analizi yapmak gerekirse, renklerden başlamanın uygun olacağını düşünüyoruz. Bunun nedeni de renk tonlarındaki ani sıcak renk tonu değişimidir. Kış ya da yaz farketmeden elbiselerin çok daha renkli ve değişik renklerle kombine halde karşımıza çıktığını görüyoruz. Bu renklerin kombine olması bazen oldukça estetik sonuçları ortaya çıkarırken, bazen ise olumsuz sonuçları ortaya çıkarmaktadır. Burada renk seçiminin ne kadar önemli olduğu da belli olmuş oluyor. Diğer aksesuarlar ve uyumu konusuna gelmeden sadece elbiseler için bu yorum yapılabilir. Bunun dışında stil olarak da öne çıkanların kuşak şeklinde aksesuarlı modeller olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Bazen taşlı, bazen örgülü olan bu kuşaklı elbiseler, çok sık kullanılmakta ve şık bir görüntü de sergilemektedir.

Tesettür elbiseler ve fiyatları için ise söylenebilecek olan en önemli konu, marka seçimidir. Marka seçimine göre aynı tarz yakın kalite elbiseler arasında ciddi makaslar olabiliyor. Yani olması gerekenden çok daha pahalı modellerin olduğunu düşünüyoruz. Burada fiyat konusunda yapılması gereken şey, biraz daha zaman ayırıp çok daha uygun fiyatlara aynı ya da yakın bir elbiseyi almaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.