Kadın ve Moda

Önü Kısa Arkası Uzun Elbiseler

20.02.2020
Önü Kısa Arkası Uzun Elbiseler

Önü kısa arkası uzun elbiseler hem zarafet hem de rahatlık açısından kadınlar tarafından oldukça beğenilen stilleri oluşturmaktadır. Bu sebepten, son döneme damgasını vurarak, beğeni kazanmış olan tüm önü kısa arkası uzun elbise örnekleriniz sizler için seçerek, galerimizde yer verdik.

Önü kısa arkası uzun elbiseler iyi bir renk ve vücuda uygun tarz yakalandığında, hem abiye modelleri bakımından hem de günlük kullanımda oldukça estetik bir hale bürünmektedir. Bu nedenle de seçim yaparken hem vücudunuza uygun hem de renk bakımından hoş bir seçim yapmanız gerekir. Bu yazımıza devam etmeden önce, diğer konularımızdan sizlere uygun olacağını düşündüklerimizden bazılarının linklerini paylaşmak istiyoruz. Yeni Sezon Elbiseler ve diğeri de En Güzel Elbiseler bu iki konu dışında sizlere önerebileceğimiz diğer bir konumuz da Dantelli Elbise

Başlıklar

Önü Kısa Arkası Uzun Elbise Modası

Önü uzun arkası kısa elbise modası hakkında üzerinde durulması gereken konunun öncelikle size olan uygunluğu olduğunu düşünüyoruz. Genel olarak modadan söz etmek gerekirse, arkası kabarık olan modellerin öne çıktığı söylenebilir. Bununla beraber, ön tarafı asimetrik kesimli olan modeller de sıklıkla kullanılmaktadır.

Bunlardan farklı olarak üzerinde durulması gereken diğer önemli konulardan bir tanesi de renk seçimidir. Teninizle uyumlu olan renklerin yanı sıra sıcak renklerin seçilmesinin çok daha hoş ve şık bir estetiği ortaya çıkardığını düşünüyoruz. Bu nedenden dolayı sizlere önerimiz, elbise seçiminde bu konulara dikkat etmeniz olacaktır.

Önü Kısa Arkası Uzun Elbise

Kadınların özel davetlerde en çok tercih ettiği elbise modellerinden biri de önü kısa arkası uzun elbise modelleridir. Son derece rahat ve boyu uzun gösteren bu elbiselerde beden seçimi ve elbisenin arkasının uzunluğu son derece önemlidir. Elbisenin modeline göre arkasının uzunluğu boy ile orantılı olmalıdır. Yerleri süpüren ya da topuk boyundan çok daha kısa olan elbiseler yanlış seçim olacaktır.

Önü Kısa Arkası Uzun Elbise

Önü kısa arkası uzun elbiseler seçilirken elbisinin arkası topuğu yarılayacak şekilde seçilmelidir. Bu sayede hem boy uzun durur hem de elbise tam oturur. Aldığınız elbisede eğer arkası daha uzun gelmişse tadilat yaptırarak kısalttırabilirsiniz. Aynı zamanda kumaş seçimini yaparken de bedene göre seçim yapılmalıdır.

[haber id=”48689″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar