Kadın ve Moda

Kalem Etek Modelleri ve Kombinleri

01.02.2021
Kalem Etek Modelleri ve Kombinleri

Kalem etek modelleri ve kombinleri yazımıza uygun şekilde seçmiş olduğumuz oldukça fazla sayıda örnek modeli, galerimizde sergiliyoruz.

Başlıklar

Kalem Etek Modası ve Kombinler

Kalem etek modası ve kombinler konumuzda öncelikle, nelerin öne çıktığına değinelim. Etek uçlarından az da olsa transparan dantel detayları görebilirsiniz. Son resimdeki eteğin uç kesimlerine baktığınızda, ne demek istediğimizi daha iyi anlayabilirsiniz. Moda olup şu an pek de tercih edilmeyenlere gelecek olursak, siyah ve beyaz renklerin etekte olmadığını görmekteyiz. Ancak beyaz gömlek ya da bluz altına siyah kalem etek hale revaçta. Kalem etek fiyatları için ise marka modellerin biraz daha pahalı olduğunuz aten biliyorsunuzdur. Biz bir ortalama verecek olursak, daha marka ve pahalı model ortalamaları 80-150 tl arasındayken, daha orta halli fiyatların 40 ile 80 tl arasında olduğu ifade edilebilir.

Kalem Etek Üstüne Ne Giyilir?

Kadın var vücut hatlarına ortaya çıkartan kıyafetleri farklı bir ilgi göstermektedir. Bu düşüncede olan kadınlar özellikle kalem etek tercihinde bulunurlar. Kalem etek hem iş ortamlarında hem de günlük hayatta rahatlıkla tercih edilen modeldir. Kalem etek üzerine genelde ne tür kombin yapılacağı düşünülen bir durum haline gelebiliyor. Bu düşüncede olan kadınlar için kalem etek üzerine şık bir gömlek uygun bir kombin olabilir.

Kalem etek modelleri ve kombinleri son sezonlara uygun şekilde moda olanlar arasından seçilerek, aşağıdaki galeriye eklenmiştir. Bu galeriye ve son senelerin modasının kalem etek ve kombinler için en olduğunu anlatmadan hemen önce, beğeneceğinizi düşündüğümüz bazı yazıları paylaşacağız. Bu yazılar linklendirilerek aşağıda sıralandı. Tıklayarak konuya gidebilir ve detayları görebilirsiniz.

Kruvaze Elbise

Yeni Sezon Elbiseler

Bu şık elbise modelleri linklerinden hemen sonra artık yazımızın galerisine geçme zamanı geldi. Bu galerinin bitiminde, kalem etek modasından da söz edeceğiz. Nelerin moda olduğu ve nelerin artık eskisi gibi kullanılmadığı da yine bu içerikte yer alacak.

 

Kalem Etek Doğru Kombin

Son zamanlarda spor giyinden yana olduğunu zaman kalem etek üzerine tişört ve spor bir ayakkabı ile kombinle tamamlayabilirsiniz. Kalem eteğinizi aynı zamanda şık bir ceketle de tamamlayabilirsiniz.Son zamanlarda kadınlar tarafından oldukça ilgi gören büstiyer ve kalem etek kombini yapabilirsiniz. .

[haber id=”43824″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar