Kadın ve Moda

Siyah Kısa Elbise Modelleri

20.10.2015

Siyah kısa elbise modelleri sıklıkla tercih edilen elbiselerden sayılıyor. Galerimizde oldukça şık modellerden seçmeleri bulabilirsiniz. Ayrıca galerimizde bulunmakta olan kısa siyah elbiseler içerisinde de 2 adet en güzel ve 2 adet de en az beğenilen modeli analiz edeceğiz.

Siyah kısa elbise modelleri içerisinde yapacak olduğumuz seçim için öncelikle sizler için en güzel modelleri seçmeye çalıştığımız hatırlatarak başlamak isteriz. Tabi ki her zaman çok daha güzeller olacak ya da nispeten daha az güzel olanlar. Bu yüzden iki modeli galerinin güzelleri seçerken, iki modeli de galerinin en kötüleri şeklinde değerlendireceğiz. Bunu sayfanın hemen sonunda bulabileceksiniz. Siyah kısa elbise galerisinin alt tarafında yapacak olduğumuz yorumda, bu seçim sizlerle paylaşacağız. Galeriden önce de bazı yazılarımızın başlıklarını yazıyoruz. Tıklayarak göz atabilirsiniz.

Uzun ve kısa siyah elbise modellerini karışık bulabilirsiniz. Siyah Elbise

Şık elbiseler burada Gece Elbiseleri

Farklı bir bakış açısı Pullu Elbise Modelleri

Çok daha farklı bir bakış açısı Japon Style Elbise Modelleri

Olmazsa olmazlar arasında Güpür Elbise Modelleri

Bunu da özel olarak seçtik Kruvaze Elbise

Siyah Kısa Elbiseler

Siyah kısa elbiseler arasında seçim yaparken zorlandığımızı açıkça söylememiz gerekiyor. Çok fazla güzel model var ve yarış oldukça zorlu oldu. Aralarından en güzel olarak seçtiklerimizden hangilerini siz de beğendiniz acaba. Galerinin on beşinci sırasında olan model bizim ilk favorimiz olmayı başardı. Bu model çok gösterişli ve albenisi oldukça yüksek. Diğer beğendiğimiz model ise yirmi bir numara oldu. Bu model için de özellikle yaka kısmı görülmeye değer denebilir. Beğenmediğimiz kısa siyah elbiseler arasından ilk olarak on iki numarayı söylemek istiyoruz. Estetik bulmadığımız gibi, ekstra bir şıklıktan da eser yok. Diğer güzel bulmadığımız model ise on dokuz numara oldu. Bu elbise için de basit bulduğumuzu söyleyebiliriz. Güpür elbise modelinin bu galeride sadece bu elbisede kötü göründüğünü görüyoruz. Sayfa sonunda yorumlar bölümü var. Buraya yorumunuzu yazarak, hangi modelin çok daha güzel, hangilerinin ise estetik olmadığını yazabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar