Kadın ve Moda

Pullu Elbise Modelleri

10.10.2015
Pullu Elbise Modelleri

Pullu elbise modelleri yazımız, hem en güzel modelleri bir araya getiriyor hem de sizlere bu elbise modelleri hakkında bilgiler veriyor.

Pullu elbise modelleri için verecek olduğumuz bilgilerde en fazla beğenmiş olduğumuz ve nispeten daha az beğendiklerimizi sayfanın sonunda değerlendireceğiz. Onun öncesinde resim galerimizdeki şıklık yarışındaki ürünleri göreceksiniz. Tüm bu detaylara geçmeden önce de bazı yazılardan paylaşımlar yapacağız. Bu yazılara da göz atarak, yeni fikirler edinebilirsiniz.

Uzun Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları

Tüllü Elbise Modelleri

Güpür Elbise Modelleri

Günlük Elbise Kombinleri

Pullu Elbise Modelleri Değerlendirmesi

Pullu elbise modelleri değerlendirmesi tamamen şahsi fikirlerimizden oluşmaktadır. Bu konuyu baştan belirterek, sizlere en fazla beğenmiş olduklarımızı söyleyelim. Hem en fazla beğendiklerimiz hem de en az beğendiklerimizi yazacağız ancak her iki taraf için de iki adet model belirlenecek.

Uzun pullu elbise modelleri için ayrı ya da kısa pullu elbise modelleri için ayrı şekilde seçim yapmadan, bir genel favori belirlemesinde bulunacağız. Sondan yedinci durumda olan kırmızı pullu elbise için ilk favorimiz olduğunu söyleyebiliriz. Diğeri ise profilde yer alan elbise şeklince tercihimizi yapıyoruz. En az beğendiğimiz iki model ise; 18. sırada olan balık kesim pullu elbise bizce pek de estetik değil. Bunun nedeni de renkleri. Uyumsuz olduğunu düşünüyoruz ve ayrıca elbisenin kesimini de fazla beğenmedik, diyebiliriz. Diğer beğenmediğimiz model ise 16. sıradaki kısa pullu elbise. Bu elbise de hem renk hem de sıradanlık nedeniyle bizden düşük puan aldı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar