Kadın ve Moda

Abiye Bluz Modelleri

24.01.2016
Abiye Bluz Modelleri

Abiye bluz modelleri kat be kat şıklıkla, galerimizde sizlerle buluşacak. Hem klasikler hem sezonun yenilerinden seçilen özel modeller, sizlerle olacak.

Abiye bluz modelleri arasından yapacak olduğumuz değerlendirme ile bazı örnekleri ayıracağız ve onları en şıklar olarak belirleyeceğiz. Bu modeller, bizim en beğendiklerimiz olarak sizlere sunulacak. Editör arkadaşlarımız tarafından oylanan bu bluz modellerinden bakalım sizlerin de beğendikleri olacak mı. Bu değerlendirme için galerimizin aşağısına bakabilirsiniz. Tabi hem galeir hem de değerlendirme öncesinde sizlere çok beğenilen yazılarımızı da linklendirilmiş halde sunacağız. Sıralamış olduğumuz yazılara tıklayarak, detayları görebilirsiniz.

Etek Bluz Kombinasyon Modelleri

Dantelli Bluz Modelleri

Blazer Ceket Kombin Modelleri

Siyah Gömlek Bayan Modelleri

Büyük Beden Bluz Modelleri

Abiye bluz modelleri ile ilgili olarak yapmış olduğumuz olumlu yorumların haklı olduğunu görmüşsünüzdür. Tabi söylediğimiz gibi en güzellerin belirlenmesi için bir seçim yaparak, bu şık abiye bluzların da en şıklarını seçeceğiz. Bu konuda farklı fikirde olabiliriz ancak moda editörlerimizin oylarıyla seçim yapıldığının da altını çizelim. İki numarada bulunan ve kırmızı renkli olan biye bluz, bizim tarafımızdan en iyiler arasında yer almaya hak kazandı. Bu modeli genel olarak herkesin beğeneceğini düşünüyoruz. Beş numarada bulunan beyaz renkli abiye bluz da bizim seçmiş olduğumuz en iyiler arasında. On dört numaradaki bordo renkli bluz ise yine çok beğendiklerimizin arasında kendisine yer buldu. Bizim yaptığımız oylama sonucu çıkan modeller bu şekilde. Sizlerin beğendiklerinizi de yorum alanında görmeyi çok isteriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.