Kadın ve Moda

Straplez Elbise Modelleri

19.12.2015
Straplez Elbise Modelleri

Straplez elbise modelleri çeşitliliğimiz içerisinde, hangisinin çok daha güzel olduğuna karar verirken zorlanacaksınız. Galerimizdeki straplez elbise örneklerinden en güzellerinin hangileri olduğunu belirlemeye çalışacağız.

Straplez elbise modelleri için oldukça geniş bir stil koleksiyonu, hemen aşağıdaki görsel bölümümüzde bulunmaktadır. Bu görsel bölümde bulunan örnekler arasından en güzellerini seçerek, alt başlığımızda numaralarını açıklayacağız. Bizim fikirlerimizle sizinkiler bakalım ne kadar örtüşecek. Tek bir stil üzerinden değil, genel bir bakış açısıyla analiz yapacağız. Kısa straplez elbise modelleri, uzun straplez elbise modelleri farklı olmayacak. Kırmızı, siyah, pudra rengi ya da saks mavisi şeklinde çok sayıda renkte straplez elbise bulunuyor. Renk konusunda ise yakalanan uyumun önemli olduğunu ve elbisenin stili ile beraber, ne kadar güzel olduğunu belirlediğini düşünüyoruz. Bazı yazılarımızdan da örnekler seçerek sıralıyoruz. Onlara da göz atabilirsiniz.

Kırmızı abiyeler Kırmızı Abiye Elbise Modelleri

Bohem elbiseler Bohem Elbise Modelleri

Siyah beyaz kombinler Siyah Beyaz Elbise Kombini

Moda elbise örnekleri Moda Elbiseler

Straplez Elbiseler ve En Güzelleri

Straplez elbiseler arasından en güzelleri ile ilgili analizimizi yapmaya çalışacağız. Tabi burada tamamen bizlerin fikirleriyle bir seçim yapıldığının altını da çizmek gerekiyor. Görseller arasında iki numarada olan beyaz straplez elbise modeli, bizler tarafından diğerlerinden daha güzel bulunan modeller arasında yer alıyor. Sondan altıncı sıradaki tüllü straplez elbise modeli de aynı şekilde, ötekilerle kıyaslandığında çok daha ön planda demek mümkün. En fazla dikkatimizi çeken ise saks mavisi model oldu. Bu model resimler arasında on altıncı sırada yer alıyor. Gerçekten oldukça hoş ve farklı bir görüntüye sahip. Sizlerin sıralaması için yorum bölümümüzden mesajlarınızı bekliyoruz. Bizim seçtiklerimizle benzerlikleri ve farklılıkları nelerdir?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.