Kadın ve Moda

Patlıcan Moru Saç Rengi

Patlıcan Moru Saç Rengi

Patlıcan moru saç rengi, son dönem oldukça ili görüyor ve bazı tonları için oldukça güzel göründüğünü söyleyebiliriz. Bu patlıcan moru saç renklerinin hangileri olduğunu, bir seçim yaparak, ortaya çıkarmak istiyoruz. Galerimizde onlarca model olacak ve bunlardan sadece üçünü çok iyi bulduk. Bunu da konumuzun sonunda sizlerle paylaşacağız.

Patlıcan moru saç rengi, ton farklı, stil farkı, yüze yakışma gibi etkenlere bağlı olarak, ya hoş bir görüntüyü ortaya çıkarıyor ya da tam tersi bir şekilde olumsuz yorumlara neden olabiliyor. Biz de en güzel bulduklarımızı, bu konu altındaki başlıkta analiz ediyoruz ve yorumluyoruz. Bunu yaparken, uzun patlıcan moru saç rengi ya da kısa patlıcan moru saç rengi analizi değil, sadece genel estetik boyutu ile ilgileneceğiz. Açık ya da koyu olması da aynı şekilde bizim yapacak olduğumuz değerlendirmeyi doğrudan etkilemeyecek. Konumuza devam edeceğiz ama sizlere bazı yazılarımızdan da paylaşımlar yapacağız. Sıraladığımız linklere tıklayarak, o konulara da gidebilirsiniz.

Kızıl kahve Kızıl Kahve Saç Rengi

Ombre saçlar Ombre Saç Rengi

Bal köpüğü Bal Köpüğü Saç Rengi

Karamel Karamel Saç Rengi

Sarı Sarı Saç Renkleri

Bunlar da en güzeller En Güzel Saç Renkleri

Patlıcan Moru Saç Renkleri

Patlıcan moru saç renkleri için sizlere söylemiş olduğumuz gibi bir eleme yapacağız. Bu eleme sırasında tek kriterimiz, güzel ve hoş bir görüntü olacak. Bunun için seçecek olduğumuz üç adet modelin patlıcan moru tonuna da dikkat çekiyoruz. Bu tonların gerçekten hoş olduğunu düşündüğümüzden, bizden ekstra beğeni aldılar. resimlerin olduğu galerimizde beşinci sıradaki model, hem tonunun canlılığı hem de saç stilinin bu ton ve yüze yakışıyor olması ile bizim sevdiklerimiz arasına girdi. Diğer iki modelden birincisi, sondan dördüncü olan permalı model. Bu patlıcan moru saç, bizim için en güzeller arasında yer alıyor. Son olarak ise en fazla sevdiğimiz model, galerinin ikinci sırasındaki. Bu patlıcan moru da bizim oldukça hoşumuza gitti. Sizlerin seçimlerini de yorumlar bölümünde görmeyi çok isteriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar