Kadın ve Moda

Converse Gelin Ayakkabısı

Converse Gelin Ayakkabısı

Converse gelin ayakkabısı, son dönemler için gerçekten çok fazla tercih edilen modeller arasında denebilir. Bu sebepten, hazırlanmış olan çok sayıda modeli, sizlerin beğenisine sunarken, biz de en iyi bulduğumuz 2 model ise galerimizde en az beğendiğimiz iki modeli değerlendireceğiz.

Converse gelin ayakkabısı, özellikle son zamanların çok popüler ayakkabıları arasında yer almış durumda. Spor gelin ayakkabıları içerisinde kendisine güzel bir yer bulan bu modeller, şıklık konusunda da iddialı durumda. Galerimiz hemen aşağıda ve burada en güzel Converse gelin ayakkabısı modelleri yer almalı diyerek, detaylı bir araştırma yaptık. Bir de sizler için en beğendiklerimizi ve en güzel örnekler olmasına rağmen en az beğendiklerimizi paylaşacağız. Bazı yazılarımıza bakarsınız diye onlardan da bazılarını sıralayalım.

Diğer gelin ayakkabısı modelleri için Gelin Ayakkabıları

Topuz gelin saçı modelleri konusunda Gelin Topuz Saç Modelleri

Eldiven seçiminde şıklık için Gelin Eldiveni

Gelin saçı ile ilgili bakılabilir Gelin Saç Modelleri

Converse Gelin Ayakkabısı Modelleri

Converse gelin ayakkabısı modelleri için özel olarak en güzeller arasından seçilen modelleri, yukarıdaki galeride gördünüz. Bu kadar güzel modelin arasından bir eleme daha yapalım ve galerinin enlerini belirleyelim istiyoruz. Converse spor gelin ayakkabıları arasından birinci olarak seçtiğimiz model, galerinin altıncı sırasında yer alıyor. Bu model şıklığı ve hoşluğu ile göz dolduruyor. İkinci en beğenilen model ise sondan ikinci olan model. bu model için de güzel şeyler söylemek yanlış olmaz. Beğenmediğimiz demeyelim ama bu galerideki en az şık olan modellere geldi, sıra. İlk olarak en az beğendiğimiz modeli seçelim. Galeride 11. sırada yer alan model bize biraz itici geldi. Bu model diğerlerine nazaran daha az şık. Diğer beğenmediğimiz model ise on beşinci sıradaki ürün. Yeteri kadar estetik olduğunu düşünmediğimiz için bu şekilde bir karar verdik. Converse gelin ayakkabısı modelleri ve fiyatları konusunda ise genel olarak klasik bir gelin ayakkabısı fiyatından çok farklı olduğunu sanmıyoruz. Sizlerden de aynı şekilde bir analiz bekliyoruz. Bunun için sayfa sonundaki yorumlar kısmını kullanınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar