Kadın ve Moda

Örgü Eldiven Modelleri ve Yapılışı

26.12.2013
Örgü Eldiven Modelleri ve Yapılışı

Örgü eldiven modellerini eşinize ve çocuklarınıza kolay bir şekilde örebilirsiniz. Erkek örgü eldiven modelleri, örgü kadın eldiven örnekleri, örgü çocuk eldiven modelleri ve örgü bebek eldiven modellerini rahatlıkla örebilir ve sevdiklerinize küçük ama anlamlı hediyeler verebilirsiniz.

Örgü eldiven modelleri sadece hediye olmanın yanında sevdiklerinizi kış soğuklarından da koruyacaktır. Dolayısı ile sevdikleriniz eldivenlerini her kullandığında siz aklınıza geleceksiniz.

Hanımlar genellikle örgü işlerine meraklı oldukları için onların vazgeçilmesidir esasında örgü örmek. Hele bunu birde günlük kullandığımız giyim aksesuarlarına döktüklerinde ailenin bütün fertlerine örgü işi giyim eşyası örmekteler. Eee ortaya bir birinden güzel örgü eldiven modelleri, renkli örgü eldiven modelleri ve en güzel örgü eldiven modelleri çıkmakta.

Örgü eldiven örneklerini tek başına değil de atkı ve bere modellerine uygun renkte ve modelde örmek çok daha mantıklı ve güzel olur. Öreceğiniz eldiven, atkı bere takımı ile uyum içerisinde olarak çok daha şık ve güzel görüntüler ortaya çıkması yüksek.

Örgü eldiven modelleri ve yapılışı ile ilgili internette birçok farklı örme tekniğine ulaşabilir ve kolaylıkla eliniz birazda yatkınsa örebilirsiniz. Örgü eldiven örneği arıyorsanız aşağıdaki örgü eldiven modelleri galerimize bakmanız eldiven örneği ile ilgili fikir edinmenize yardımcı olacaktır.

Örgü eldiven modelleri galerimiz için aşağıdaki resimlere göz atabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. sedef dedi ki:

  birbirinden renkli örgü eldiven çeşitleri ne kadar güzelmiş.

 2. songül dedi ki:

  kırmızı uzun parmaksız eldiven çok hoşuma gitti fiyatı nedir.

 3. sedef dedi ki:

  bu yıl parmaksız eldiven modelleri güzelmiş çok beğendim.

 4. damla dedi ki:

  çok güzel tasarlanmış bayan eldiven modelleri var her biri özel örülmüş sanki her bayanın zevkine hitaben değişik şık modelleri ile harika gözüküyorlar vallahi.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar