Kadın ve Moda

Örgü Çorap Modelleri

16.07.2013
Örgü Çorap Modelleri

Bu sıcak yaz günlerinde görüntüsüyle bile sıkan örgü çorap modellerinden kışın soğuk günlerinde ise vazgeçemeyiz. İşte biz de bu yazımızda soğuk günlerde imdadımıza koşacak olan el örgüsü çorap modellerine yer verdik.

Eskiden beri özellikle yaşlı teyzelerin ellerinde örerken gördüğümüz örgü çorap modelleri şimdilerde bizim kültürümüzü yansıyor. Farklı şiş sayılarıyla örülebilen örgü çoraplar becerikli bayanların ellerinde şekillenerek farklı desenlerle ortaya çıkıyor.

Ne kadar kalın olursa olsun hazır çoraplar hiçbir zaman el örgüsü çorapların ısıttığı kadar ayaklarımızı ısıtmaz. Özellikle saf yünden örülen örgü çorap modelleri hem sıcak tutar hem de oldukça sağlıklıdır.

Tabi geçmişten gelen örgü çorap örnekleriyle birlikte yeni modellerde ortaya çıkıyor. Yaratıcı ve becerikli bayanlar hazır çorap veya ayakkabı modellerinden esinlenerek oldukça farklı ve hoş örgü çorap modelleri ortaya çıkartıyor.

Örgü çorapları tercihinize bağlı olarak daha ince yün iplerden örerek bot veya çizmenizin içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sizlerle paylaştığımız el örgüsü çorap modelleri ile ayaklarınızı soğuk günlerde sıcak tutmanızı dileriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. saniye dedi ki:

    örgü çorap modelleri ile ilgili daha fazla resim ekleyebilir misiniz? Teşekkürler

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar