Kadın ve Moda

Bayan Bere Modelleri 2014

04.11.2013
Bayan Bere Modelleri 2014

Bu yazımızda sizlerle gözümüze çarpan bayan bere modelleri 2014 yılı kış hazırlıklarına devam eden bayanlar için paylaştık.

Evimizde birçok farklı bere ve şapka modelleri olsa da bir yenisini eklemek isteriz yeni gelen kışa. Bayan bere modelleri de kolay örülme şekli ve buna karşın şık görünümü ile bayanların daha çok dikkatini çekiyor elbette.

2014’ün soğuk zamanları için başımızı ve kulaklarımızı sıcacık tutacak tabi bir o kadar da şık ve farklı olacak bayan bere modellerine yer vermeye çalıştık.

Bizim en çok beğendiklerimiz arasında kedi kulaklı bayan bere modelleri oldu. Tabi her zamanın modası ve oldukça şirin duran ponponlu bere örneklerini de unutmamak gerekiyor.

Sadece gençler değil kendini genç hissedenler de ponponlu bayan bere modellerini çok beğeneceklerdir. Daha önce de dediğimiz gibi örgü bere modellerine sahip olmak çok zor ve maliyetli değil. Sadece biraz el becerisine dayanıyor. Tabi her şeyde olduğu gibi farklı bayan bere modellerine sahip olmak isteyenler için ise biraz yaratıcılık gerekiyor.

Maliyete gelince ortalama 5 lira gibi bir fiyata tabi sizin el emeğiniz hariç en güzel bere modellerine sahip olabilirsiniz.

Biz sizlerle bayan bere modelleri 2014 başlıklı yazımızda gelen soğuk günlere yeni modeller paylaştık. Fakat daha önce aşağıda linklerini paylaştığımız yazılarımızda farklı bayan bere örneklerine ulaşmanız mümkün olacaktır.

Şimdiden kolay gelsin sizlere.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. zara dedi ki:

    bütün modeller hakkındaki düşüncem çok güzel bol çeşidiyle insanların kullanabileceği bütün renkler den araştırma yapmışsınızki hepsi birbirinden güzel olmasının yanı sıra çok şık da duruyorlar bayan bere modelleri 2014 de seve seve kullanacağım bir ton bere var teşekkür ederim bayan jülyet hanımefendi.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar