Kadın ve Moda

Gelin ve Damat Lif Modelleri

15.11.2013
Gelin ve Damat Lif Modelleri

Bu yazımızda sizlere gelin lif örnekleri ve damat lif örneklerinden oluşan lif modellerini arşivimizi paylaşacağız. Lif modelleri arşivimizde birbirinden güzel gelin ve damat lif modellerini bulacaksınız.

Gelinlerin kesinlikle çeyizlerinde bulundurduğu gelin ve damat lif örnekleri düğünden önce örülerek hazırlanır yada örgü işleri ile uğraşan bir kişiye yaptırılarak çeyiz sandığına özenle konulur.

Çeyizinizde gelin ve damat lif örneklerinden bir takım oluşturmak istiyorsanız kesinlikle bu yazımızda paylaştığımız gelin damat lif modellerine göz atmanız gerekmektedir. Lif arşivimizde birbirinden güzel gelin ve damat lif örnekleri bulacaksınız.

En beğendiğiniz gelin damat lif modelini seçerek örmeye başlayabilirsiniz. Size çeyizinizi hazırlamada en azından örnek seçimi hakkında görsel bilgi vererek yardımcı olamaya çalıştık.

Gelin ve damat lif örnekleri yapılışını bir çok görsel videodan izleyerek kolayca örebilirsiniz. Daha çok lif örnekleri ve modelleri ile ilgili görsel bilgi ve içerik istiyorsanız sitemizde bulunan lif modelleri yazılarımıza bakmanızı tavsiye ederiz. Umarız lif örnekleri ile ilgili paylaşımlarımız sizlere lif modelleri tercihi konusunda yardımcı olur.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. nehirgürsoy dedi ki:

    birbirinden güzel bol çeşitleriyle gelin ve damat lif modelleri olmak üzere muhteşem örnekleri ile adeta beni büyülemiş durumda 🙂

  2. sevinç dedi ki:

    gelin ve damat olanlı lif modellerine bayıldım 🙂

Tüm Hakları Saklıdır.