Kadın ve Moda

Dantel Runner Masa Örtüsü Modelleri

11.01.2014
Dantel Runner Masa Örtüsü Modelleri

Salon takımına şıklık ve farklılık katmak isteyen bayanlar için dantel runner masa örtüsü modellerini paylaşıyoruz bugün.

Biz hanımlar kimi zaman sevmesek de yediden yetmişe dantel örnekleri hoşumuza gider. Özellikle evimizin misafir ağırlanan kısmında yani salonumuz en güzel en gösterişli en ağır dantel salon takımlarını sergileriz.

Bu dantel salon takımlarının içerisinde hala kullanılsa da tüm masayı kaplayan masa örtülerinin yerini uzun ince ve daha modern görünümü ile dantel runner masa örtüleri alıyor.

Tüm dantel örneklerinde olduğu gibi dantel runnerlerde de geçmişten günümüze kadar gelmiş dantel örneklerini uygulamak mümkün. Sizlerin tercihine bağlı olarak motifli dantel runner modellerini tercih edebileceğiniz gibi bütün şekilde örülen dantel runner örneklerini de tercih edebilirsiniz.

Dantel runner masa örtüleri üzerine veya yanına yerleştireceğiniz ufak aksesuarlarla şıklık katabileceğiniz gibi tek başına da oldukça gösterişli bir aksesuar olabiliyor.

Dantel runner masa örtüleri örülen dantel modeline göre zorlaşmakla beraber kocaman masa örtüleri örmekten daha kolay olsa gerek.

Sizler için bir araya getirdiğimiz dantel runner masa örtüsü modellerini bulabileceğiniz galerimize göz atmanızı öneririz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. gülizar dedi ki:

    dantel runner modelleri gerçekten çok hoşmuş daha doğrusu bu örtüler hoşuma gitmişti ama isminin runner olduğunu bilmiyordum.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar