Kadın ve Moda

Marul İpten Fular Modelleri

05.06.2014
Marul İpten Fular Modelleri

Marul ipten fularlar geçtiğimiz kış aylarında dikkatinizi çekmiştir. Bu fırfırlı atkı modelleri çünkü oldukça dikkat çekici ve gösterişli duruyorlar.

Marul ipten fular örnekleri yapmak ise aslında görünüşünün aksine oldukça kolay ve zaman almıyor. Çünkü adı üstünde marul ip veya fırfırlı ip basit bir örme tekniği ile tığ ile rahatlıkla örülüyor. Bu yüzden marul ipten atkı yapımı bildiğiniz en kolay örgü tekniğinden iki kat daha kolay diyebiliriz.

Marul ipten atkı örneklerini dilerseniz tek kat dilerseniz de daha çok katlı örebilirsiniz. Fakat paylaştığımız marul ipten atkı modellerinde de görebileceğiniz gibi farklı renkli ipleri belirlemek tek yapacağınız.

Yine marul ipten fular yapımında tamamen fırfırlı ip kullanabileceğiniz gibi diğer iplerle ördüğünüz atkılarınızı hareketlendirmek için de kullanabilirsiniz.

Buyurun bakalım cıvıl cıvıl marul ipten atkı modellerine.

Marul ipten fular örneklerini hem kıyafetinizi tamamlayan şık bir aksesuar hem de sizi sıcacık tutan bir atkı gibi kullanabilirsiniz. Bunun içinde tek yapmanız gereken marul ipin kalınlığını ayarlamak olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. ece dedi ki:

  fular örnekleri gerçekten güzelmiş.

 2. buse dedi ki:

  renkli marullar ne kadar hoş.

 3. yeliz dedi ki:

  marul ipten fular modelleri çok güzeller. marul ipten bebek elbiseleri yok mu acaba?

 4. sevil dedi ki:

  marul ipten fular modellerini çok beğendim.

 5. filiz dedi ki:

  acaba bu örgü fular modellerden dantel şeklinde olanı yok
  mu?

 6. hülya dedi ki:

  birbirinden güzel değişik modelleri ve örneklerini çok beğendim.

Tüm Hakları Saklıdır.