Kadın ve Moda

Eldiven Lif Örnekleri ve Modelleri

26.04.2019
Eldiven Lif Örnekleri ve Modelleri

Eldiven lif örnekleri ve modelleri klasik liflere göre daha kullanışlı olmakla birlikte eldiven liflerini örme tekniği de değişiklik göstermektedir. Bay ve bayanların banyo lifi olarak en çok tercih ettikleri lif modelleri eldiven lif örnekleridir.

Bunun sebebi eldiven liflerinin eldiven gibi ele takılması ve banyoda vücudun her yeri kolaylıkla liflenebilmesidir.

Yeni sezon eldiven lif örneklerinde ise sade renklerin kullanılması eldiven lif modellerini daha görsel bir hale getirerek tercih edilme sebebini artırmıştır. Ayrıca eldiven lif örneklerinin üzerine eklenen çiçek desenleri ve motifleri eldivenli lif modellerini dahada görsel hale getirmiştir.

Yeni Sezon Lif Örnekleri

Sizlere eldiven lif örnekleri ve modellerinin en güzel örneklerini eldiven lif örnekleri resim arşivinde bir araya getirerek beğeninize sunduk. Resimlere göz atmanız eldiven lif örneklerinde nasıl bir lif kararınızda yardımcı olacaktır. Eldiven lif örnekleri ve modelleri genellikle iki şekilde örülmektedir. Birincisi beş parmaklı eldiven modelleri diğeri ise başparmak haricindeki parmakların bir bölmeye girdiği eldiven lif modelleridir. Resim arşivimizi incelediğinizde çok daha net göreceksiniz. 

Yeni Sezon Lif Örnekleri

Yeni sezon eldiven lif modelleri örneklerinde ise sade renklerin kullanılması eldiven lif modellerini daha görsel bir hale getirerek tercih edilme sebebini artırmıştır. Ayrıca eldiven lif örneklerinin üzerine eklenen çiçek desenleri ve motifleri eldivenli lif modellerini görsel açıdan oldukça hoş bir görünüme kavuşturmuştur.Yeni Sezon Lif Örnekleri

Sizlere eldiven lif örnekleri ve modellerinin en güzel örneklerini eldiven lif örnekleri resim arşivinde bir araya getirerek beğeninize sunduk. Resimlere göz atmanız eldiven lif örneklerinde nasıl bir lif kararınızda yardımcı olacaktır. Bunun için birbirinden güzel eldiven lif modelleri görsellerini paylaştık. Bu görsel örneklerden yararlanarak oldukça hoş tasarımlara kendi imzanızı atabilirsiniz. Hem evinizde hem hediye olarak hem de tasarımlarınızı satarak kazanç haline getirebilirsiniz.

Bu sezon gözde renkler arasında ise beyazlar ve beyazla birlikte canlılık kazandıran renkler dikkat çekmektedir. Mavi, kırmızı, pembe, sarı ve mor renklerinin haricinde, farklı iki rengin tonları ya da zıt renklerin karışımı ile oldukça sevimli ve şık çizgili eldiven lifleri tasarlayabilirsiniz. Ayrıca tasarımlarınıza çiçek, kurdele gibi detaylar da ekleyebilirsiniz. Modellerden örnekler alarak daha farklı renklerde farklı detaylarla lif örnekleri çıkartabilirsiniz.

Yeni Sezon Lif Örnekleri

Eldiven lif örnekleri ve modelleri genellikle iki şekilde örülmektedir. Birincisi beş parmaklı eldiven modelleri diğeri ise başparmak haricindeki parmakların bir bölmeye girdiği eldiven lif modelleridir. Her iki model de oldukça kullanışlıdır. Fakat örme kolaylığı için yalnızca başparmağa ayrılan ve diğer parmakların tek bir yere sokulduğu modelleri tercih edebilirsiniz. Resim arşivimizi incelediğinizde çok daha net göreceksiniz. İyi örgüler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. didem12 dedi ki:

    eldiven lif modellerinizi beğendim çiçekli eldiven lif modeli bir şahane

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar