Kadın ve Moda

LCW Elbise Modelleri 2014

24.12.2013
LCW Elbise Modelleri 2014

Bu yazımız da sizlere LCW elbise modellerini tanıtmaya çalışacağız. Bildiğiniz gibi lcw markası Türkiye çapın da giyim üzerine üretim ve satış yapan bir firmadır. lcw markası her tür giyim eşyaşı üretmekle birlikte yedi den yetmişe de her kesime de hitap etmektedir.
Birçok ilde mağazası bulunan lcw markası çocuklara yönelik, gençlere yönelik, bayanlara yönelik, erkeklere yönelik ve yaşlılara yönelik de giyim eşyası üzerine hizmet vermektedir.

Özellikle ciddi bir kitleye ulaşan lcw markası kaliteli üretime ve birçok değişik giyim eşyası üreterek müşteri memnuniyetine ön plan da tutuyor. Ayrıca birbirinden farklı kesim tarzı ve modelleri ile her kesim den insanın ilgisini çekmeye başarmıştır.


LCW Elbise modelleri 2014 yılında yine birbirinden şık tasarımları ve renkleri ile bayanların ilgi odağı olmuştur. Resim galerimizde paylaşacağımız lcw elbise modellerinde sizin de göreceğiniz gibi farklı renkler de elbise üretimi yapılmıştır. Özellikle siyah elbisenin vücut hatlarına oturması ve omuz kısımlarında ki detayları ile şık bir görünüm sağlanmıştır.

Elbise modellerinde ön plana çıkan diğer bir elbise modeli ise bordo renkli kaliteli bir kumaş üzerine gül deseniyle çok güzel bir elbise modeli ortaya çıkartılmıştır. lcw elbise modelleri fiyatları ise kesinlikle bütçenize uygun fiyat aralıklarındadır. Beğeneceğiniz lcw elbise modelinin hemen hemen her bedeni mevcut olup ve değişik renk seçenekleri de vardır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. nermin dedi ki:

  askılı elbise modelinin fiyatlarını öğrenmek istiyorum.

 2. songül dedi ki:

  bordo elbise modeli ne kadar da güzelmiş fiyatını öğrenebilir miyim.

 3. senem dedi ki:

  desenli lcw elbise modelinin bedenleri de var mı ?

 4. sedef dedi ki:

  bebek yaka elbise modelini çok beğendim kızıma da böyle bir elbise arıyordum.

 5. hasret dedi ki:

  askılı elbise modelleri birbirinden güzel eğer bedenleri de var ise tam bize göre modelleri bulabiliriz.

Tüm Hakları Saklıdır.