Kadın ve Moda

Kumrallara Yakışan Saç Renkleri

06.11.2019
Kumrallara Yakışan Saç Renkleri

Kumrallar tenliler, sıcak ten rengine sahip kişilerdir. Bu nedenle sıcak ve soğuk nüanslara sahip saç renkleri kumlara yakışır. Kumrallara yakışan saç renkleri; kumral tonları, kahve tonları ve hatta sarı tonları da yakışır. Sarı renginin özellikle; koyu altın sarısı, kum sarısı, kül sarısı, bal rengi gibi sıcak tonları yakışır. Koyu kumrallara özellikle, platin saç renginin çok yakıştığı belirtilir. Sizlerde koyu kumral ten rengine sahipseniz, değişiklik yapmak adına, platin saç rengini deneyimleyebilirsiniz. Kumrallara, kızıl tonları da yakışan saç renkleri arasındadır. Ayrıca karamel tonları vb. sayısız saç renginin yakıştığın söyleyebiliriz. Aynı zamanda, koyu ya da açık kumral ten rengine sahip kişiler, siyah saç rengini de tercih edebilir. Siyah yüz hatlarınızı sertleştirecektir, kimileri sert yüz hatlarını ortamda fark edilmek olarak algılar. Sizlerde zevkinize göre saç renginizi belirleyebilirsiniz.

2019 Kumrallar için Saç Rengi

Kumrallara Yakışan Saç Renkleri Neler

Kumrallara yakışan saç renkleri; siyah, sarı, kahve gibi her rengin farklı nüanslarını içeren saç renklerinin yakıştığını söyleyebiliriz. Doğal ve sıcak bir bakışa sahip olmak isteyenler ise fındık kabuğu saç rengini deneyebilir. Kumral ten rengine sahip olanlar, koyu ve açık ten rengine göre saç rengine karar verebilir.

2019 Kumrallar için Saç Renkleri

Öncelikle genel tarzınıza ve zevkinize hitap eden bir renk olmasına dikkat etmelisiniz. Saç rengi, genel duruşu olumlu ya da olumsuz şekilde farklı açılardan etkiler. Bu yüzden ten renginize göre doğru saç rengini belirlemeniz önemlidir. Kumrallara yakışan saç renkleri; kumral tonları, bal tonları, sarı tonları gibi daha sayısız saç rengi kumrallara yakışır. Tabii cilt tonunuza kadar, cilt alt tonu da saç renginizi belirlemenize yardımcı olur.

[haber id=”34159″]

Kumrallara Yakışan Saç Renleri ve Modelleri

Kumrallara yakışan saç renkleri genel olarak; kumral tonları, siyah, kahve tonları, kızıl tonları gibi daha sayısız saç renginden oluşur. Sizlerde dilerseniz olağan saç renginizi değiştirmek ve yenilik yapmak adına, farklı ve canlı saç renklerinden birini deneyebilirsiniz. Peki; kumrallara yakışan saç modelleri neler olabilir? Saçlarınızın uzun ve kısa boyutlarına göre, farklı saç kesimleri ve modelleri yapabilirsiniz. Örneğin; kısa bob kesim saçlara, dalgalı saçlar oldukça yakışan bir saç modelidir.

2019 Kumrallara Yakışan Saç Rengi

Bunun için özellikle, koyu kumral gibi keskin saç renklerini deneyebilirsiniz. Tabi cilt renginize göre, saç rengini belirlemenizi tavsiye ediyoruz. Saç renginizi koyu ve parlak tercih ederseniz, bukleli ya da kalın dalgalı saçlar ile saç renginiz uyum içinde olacaktır. Saçlarınızın koyu ve doğal rengi; saçlarınıza vereceğiniz şekillerin daha belirgin olmasını sağlar.

Kumral Saç Renkleri Kimlere Yakışır

Kumral saç renkleri, özellikle açık tenli ve buğday tenli kişilere yakışır. Kumral tonları, bal tonları gibi parlak ve açık tonları deneyebilir ve hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Koyu kumral tonları herkes deneyebilir, ama açık kumral saç renklerini, özellikle açık tenli kişilere daha çok yakıştığını söyleyebiliriz. Kumral saç renkleri kimlere hitap eder ya da yakışır diye düşünebilirsiniz. Öncelikle kumral saç renkleri de koyu ve açık kumral saç renklerine göre değişkenlik gösterebilir.

2019 Kumrallara Yakışan Saç Renkleri

Esmerlere Yakışan Saç Renkleri

Esmer tenliler koyu cilt tonuna sahiptirler, özellikle siyah, kahve ve kestane tonlarının yakıştığını söyleyebiliriz. Sarı vb. tonları denemek isterseniz, ombre, balyaj ve saç işlemleri ile istediğiniz renkte saçlarınızı boyayabilirsiniz.

2020 Kumrallar için Saç Rengi

Ombre saç işlemi ile saçlarınızın genelini boyamayacağınız için, sonucu hoşunuza gitmese de herhangi bir sorun yaşamazsınız. Aksine ombre ile yaptırdığınız saç rengini beğendikten sonra, saçlarınızın genelinde bir farklılık deneyebilirsiniz.

[haber id=”42812″]

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.