Kadın ve Moda

Kısa Saç Kesimi Modelleri

10.11.2015
Kısa Saç Kesimi Modelleri

Kısa saç kesimi modelleri için sizlere sunacak olduğumuz örnekler arasında hem farklı hem klasik hem de çok şık modellere rastlayacaksınız. Bu şıklığa karşın, biz kısa kesim saç modelleri arasında da bir eleme sonucunda en iyi dört modeli belirleyeceğiz.

Kısa saç kesimi modelleri için sizlere sunacak olduğumuz görseller, hemen aşağıdaki galerimizde yer almaktadır. Bu galerideki örneklerin şık olduğunu ve editörlerimiz tarafından özenle seçildiğinin altını çizelim. Ancak yine de diğerlerine bakıldığında bize göre daha estetik duran modeller var. Bu nedenle kısa kesim saçlar galerisinin altındaki başlıkta bu konuda bir değerlendirme yazımız bulunacak ve favorilerimizi belirleyeceğiz. Bu detaylara geçmeden de sizlere diğer yazılarımızda bir kaç örnek sunmak istedik. Tıklayarak konu hakkında bilgi ve resimlere ulaşabilirsiniz.

Diğer kısa saç modelleri için Kısa Saç Modelleri

Dalgalı kısa saçlar Dalgalı Kısa Saç Modelleri

Diğer bayan kısa saçlar Kısa Saç Modelleri Bayan

Önü uzun arkası kısa saçlar Önü Uzun Arkası Kısa Saç Modelleri

Moda saç renkleri En Moda Saç Renkleri

Kısa Kesim Saç Modelleri Analizi

Kısa kesim saç modelleri analizi için sizlere özel dört tane modeli belirleyip, bizim en iyilerimiz olarak nitelendireceğiz. Bu saçların seçiminde; kıvırcık saç ya da düz saç veya abiye ya da günlük saç gibi ayrımlarda bulunmayacağız. Galerimizdeki on sekiz numara ile başlayalım. Bu modelin bizim favorilerimizden birisi olduğunu rahatlıkla söylememiz mümkün. Çok şık ve gösterişli duruyor. Galerimizin dördüncü sırasında yer almakta olan dağınık doğal kısa saç kesim modeli, ikinci olarak seçtiğimiz en güzel kısa saç kesim modeli.On dört numaradaki abiye model de bizim en iyilerimizden birisi. Çok etkileyici bir havaya sahip olan bu saç modelini, üçüncü sırada seçiyoruz. Son model sekizinci sıradaki oldu. Hem bukleli, hem kat kat, hem doğal görünen bu model de bizim favorilerimiz arasında girdi. Sizlerle aynı fikirde olmadığımız modeller vardır, diye düşünüyoruz. O zaman eksik kalanları tamamlayın. Aşağıda yorum alanımız mevcut ve sizlerin düşüncelerinizi merak ediyoruz. Hem biz fikirlerinizi öğrenelim hem yeni ziyaretçilerimiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.