Kadın ve Moda

Önü Uzun Arkası Kısa Saç Modelleri

Önü Uzun Arkası Kısa Saç Modelleri

Önü uzun arkası kısa saç modelleri son dönemin en fazla tercih edilen saç stilleri arasında yer almış durumda. Bu saç stillerine uygun örnekleri sizlere sunuyoruz.

Önü uzun arka tarafı kısa saç modelleri elememizin ardından, en güzel tasarımları, resim galerimizde sergiledik. Bu konun detaylarında sizlere moda olan saç stillerinden arkası kısa önü uzun tarz saçların ne şekilde değişime uğradığını da aktaracağız. Bu yazımıza devam etmeden hemen önce ise önceki yazılarımızda değindiğimiz diğer saç stillerinin linklerini paylaşmak istiyoruz. Bu yazılarda yeni saç stilleri hakkında oldukça ayrıntılı resim ve içerik bulabilirsiniz.

En Güzel Saç Modelleri

Dalgalı Saç Modelleri

Yeni Saç Modelleri

Günlük Saç Modelleri

Şimdi önü uzun arka tarafı kısa saç modelleri için konumuza devam edeceğiz. Galerimizin ardından yeni stiller hakkında yazımız devam edecek.

Başlıklar

Önü Uzun Arkası Kısa Saç Modelleri Modası

Önü uzun arkası kısa saç modelleri modası son dönem daha fazla kendisini göstermeye başladı. Bu stilin de kendi arasında moda olan ve daha fazla kullanılan estetik tarzları da meydana geldi. Örnek vermek gerekirse, orta uzunlukta saçlar için denenen bu önü uzun arkası kısa saç kesimi, saç uçlarındaki maşalı ya da dalgalı modellerle çok daha şık bir görüntüye kavuştu. Ünlüler tarafından bu modelin hızlıca yayıldığını görmekteyiz. Zaten son senelerde de bu tarz öne çıkmıştı. Uzun seneler boyunca da revaçta olacak diye düşünmekteyiz. Önü uzun arkası kısa saç modelleri fiyatları ise diğer saç kesimlerinden çok farklı değil, denebilir.

 

Arkası Kısa Önü Uzun Saç Modeli Hangi Yüz Tipine Yakışır?

Eğer yüzünüz kalp şeklini andırıyorsa arkası kısa ve ön ü uzun saç modelleri tam da size göre bir etkiye sahip olacaktır. Bu tip saçlarda çene kısmınıza doğru daralan bir yüz hattı ön plana çıkmaktadır. Dolayısıyla arkası kısa önü uzun olan saç modeli tam da size göre bir etkiye sahip olacaktır. Bu tür saç stiline bob stili de denilmekle birlikte asimetrik kesim konusunda da iddialı olan bu tarz saçların harika bir etkiye sahip olduklarını da rahatlıkla ifade edebiliriz. Bir de Hint Kınası Modelleri Nasıl Yapılır? yazımızı okuyabilirsiniz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar