Kadın ve Moda

Karamel Bakır Saç Rengi

09.01.2021
Karamel Bakır Saç Rengi

Sarı saç rengi ile bakır arasında bir tona sahip olan, içerisinde kızıllık olmayan karamel bakır saç rengi, adını tarçın kabuğuna olan benzerliğinden almış diyebiliriz. Farklı yansımaları olan bu tatlı renk en çok beyaz tenli kadınlara yakışmaktadır. Buğday tenlilerin de kullanabileceği bu renk, esmer tenliler tarafından kesinlikle kullanılmamalı diye bir cümle kurmak anlamsız olur çünkü zor da olsa esmer olup da bu rengi kendine yakıştıran kadınlar da vardır.

Karamel Bakır Saç Tonu Güzel

Koyu Bakır Saç Rengi

Bu renk aslında bakır renk tonunun diğer tonlarına göre daha koyu olan bu ton kızıl ve kahve arasında bir renk tonunu oluşturuyor. Beyaz ve de buğday tenli kadınlar da daha çok hoş durmaktadır. Başka olan bakır saç renk tonların da olduğu gibi esmer tene sahip olanların koyu bakır renk tonuna da dikkatli yaklaşması gerekir.

En Güzel Karamel Bakır Saç Tonu

Kızıl Bakır Saç Rengi

Bu sene son zamanlar da oldukça çok dikkat çekmeyi başaran diğer bir bakır renk tonu ise kızıl bakır saç renk tonudur. Bakır ve kızıl renklerin ahenkli ve de sıcak buluşması ile ortaya çıkan bu renk doğru ton ayarlaması ile yapıldığın da tüm cilt tonlarında ki kadınların kullanabileceği bir renk tonudur. Beyaz tene sahip olan kadınların da bakır renk yoğunluğunun bulunduğu açık bakır kızıl renk tonunu tercih edilmesi gerekirken, esmer tenli kadınlara ise daha koyu tonlar da olan bakır kızıl renkleri yakışmaktadır.

2019 Karamel Bakır Saç Tonu

Açık Bakır Saç Rengi

Açık renkler oldukça cesaret isteyen renkler arasındadır. Sizde ben cesurum diyip açık renklerden vazgeçemem diyenlerden iseniz eğer açık bakır renk tonunu denemeniz gerekir. Özellik ile de yaz sezonun da çok iyi kullanılabilecek olan bu renk tonu içindeki sarı yansımalar ile saçlarınızı oldukça ışıltılı gösterir. Böyle olan renk tonları beyaz ten rengine sahip olan ve yakıştığı gibi de hafif bronz tenlere de yaz ayı süresince oldukça aydınlık bir görünüm sağlar.

Altın Bakır Saç Rengi

Çok güzel dikkat çekici ve de iddialı olan altın bakır renk tonu beyaz tenli kadınlara daha çok yakışan bir renk tonu arasında bakır da yer almaktadır. Fazlası ile bir derece ışıltı katan saça altın bakır renk tonu kullanan kadınlar koyu renk makyaj ile de tercih ederseniz gayet hoş bir görüntü elde etmiş olursunuz.

Karamel Bakır Saç Tonu 2019

Bakır Kahve Saç Rengi

Bu renk tonu diğer bakır renklerine göre daha koyu renkte olan bakır kahverengi saçlarınıza farklı bir hava katmak isterseniz kahve tonlarından vazgeçemeyen kadınlar için de güzel bir seçenek haline gelir. Kahve rengin üzerine bakır renk tonun da yansımalar ile saçlarınızı olduğundan daha parlak gösterecek olan bu tonun kullanımı oldukça rahat ve güzeldir. Hatta çoğu cilt tonuna da uyum sağlamaktadır.

Karamel Bakır Saç Tonu

Bakır Kahve Saç Rengi

Bakır kahve saç renk tonun da isteğinize bağlı olarak kaşlarınızı da bir ton açtırırsınız ve daha da güzel durmasını sağlar. Kaş renginiz çok koyu renkte ise açtırmaz iseniz bu saç renginin yeteri kadar iyi duracağını sanmıyorum. Bu renk tonunun tam saçınıza tam renk olarak çıkmasını istiyor iseniz mutlaka kuaförünüze danışmanız gerekir.
Bakırın bu renk tonu açık bir renk olduğu için dikkat çekiyor. Eğer ki açık renkte bir ten renk tonunuz var ise bu renk size çok güzel olur. Hem canlı hem farklı bir renk olduğundan dolayı da herkes tarafından tercih edililebilir.

[haber id=”41762″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.